Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

НПП “Синевир” відвідала делегація Львівського національного університету ім. Івана Франка

 Стрічка новин

НПП “Синевир” відвідала делегація Львівського національного університету ім. Івана Франка

НПП “Синевир” відвідала делегація Львівського національного університету ім. Івана Франка
16 Листопада
12:31 2017

14 листопада НПП «Синевир» відвідала делегація Львівського національного університету ім. Івана Франка на чолі з ректором Володимиром Мельником. У ході зустрічі керівник вузу Володимир Мельник та директор НПП “Синевир” Микола Дербак підписали угоду про співпрацю.

Львівський вуз зацікавлений у створенні студентської бази на території нацпарку, бо вона є сприятливою для практики майбутніх фахівців найрізноманітніших спеціальностей. Досвід створення студентської бази НПП “Синевир” вже має спільно з Національним педагогічним університетом ім. Михайла Драгоманова. Починаючи з 2012 року на околиці села Колочава щорічно проходять практику сотні студентів столичного вузу. Тож невдовзі в регіоні з’явиться ще один подібний заклад. НПП “Синевир” готовий сприяти у його створенні.

Окрім цього Микола Дербак і Володимир Мельник за участі делегації Львівського національного університету ім. Івана Франка у складі декана біологічного факультету Ігоря Хамари, декана географічного факультету Володимира Біланюка, директора ботанічного саду Андрія Прокопіва обговорили питання спільної участі у міжнародних проектах зі збереження рідкісних видів флори і фауни, розширення досліджень у напрямку культивування рідкісних рослин, проведення наукових конференцій і семінарів. Йшла мова й про залучення науковців біологічного факультету до функціонування реабілітаційного центру бурих ведмедів та реабілітаційного центру хижих птахів. Гості зі Львова особисто ознайомилися з роботою цих закладів, щоб на власні очі побачити їх базу. Сторони також відвідали Синевирське озеро, де обговорили питання дослідження міграційних шляхів земноводних поблизу цього водно-болотного угіддя і створення відповідних містків для цих живих істот.

Підсумком робочої зустрічі стала конкретизація роботи за згаданими напрямками, втілення яких спільно займатимуться співробітники НПП “Синевир” і Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про автора

Admin

Admin

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Стрічка новин

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: