На рівненщині знайшли рештку мамонта

Мешканець села Морочне знайшов зуб мамонта довжиною 20 см та передав його до Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

Наприкінці вересня житель села Морочне Володимир Малайчук, проїжджаючи повз меліоративний канал, побачив цікаву річ довжиною майже 20 см. Чоловік вирішив показати знахідку місцевому краєзнавцю Павлу Дубінцю.

Павло Дубінець звернувся за порадою до працівників Нобельського національного природного парку для ідентифікації знахідки.

При попередньому огляді, учасники імпровізованої колегії припустили, що це – зуб доісторичної тварини, можливо – мамонта. Однак для достовірної ідентифікації дирекція НПП звернулася до науковців з Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

Експонат надіслали поштою на адресу університету і після його детального вивчення професор кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеграфії, доктор географічних наук Богдан Рідуш підтвердив припущення – зуб і справді належить одному з різновидів мамонта, які жили в нашому краї понад десять тисяч років тому.

джерело

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: