На Міжгірщині пройшов перший кар’єрний форум

Під таким гаслом об’єднав Перший кар’єрний форум Міжгірського району численних учасників – представників органів влади району та служби зайнятості, роботодавців району та області, шукачів роботи з числа зареєстрованих безробітних та незайнятих громадян, випускників Міжгірського професійного ліцею та загальноосвітніх шкіл району 2018 року.

Масштабний захід пройшов на території Міжгірського професійного ліцею, де були створені всі умови для якнайширшого презентування роботодавцями своїх підприємств та ведення ефективного діалогу між усіма учасниками заходу. До участі у Форумі долучилися як ринкоутворюючі підприємства області – ТОВ “Гроклін Карпати” (м. Ужгород) та ТОВ “Форшнер Україна” (Свалявський р-н), так і роботодавці району – представники основних діючих на Міжгірщині галузей економіки – деревообробної – ТДВ “Міжгірський лісокомбінат”, ТОВ “Роси-І”, ПСП “І.В.К.”, швейної – ТОВ “Іролі”, туристичної – ТОВ “Синевирський перевал” та ФОП Попадинець В.Ф., будівельної – ПП “Рута”, ТОВ “Арка і.К”, а також Міжгірського районного військового комісаріату та Міжгірського відділення Хустського відділу Національної поліції.

Після урочистого відкриття заходу, вступного слова директора Міжгірського професійного ліцею Василя Маринця, виступів заступника голови Міжгірської РДА Ганни Вощепинець, начальника відділу Закарпатського ОЦЗ Петра Фолтина, директора Міжгірського РЦЗ Ігора Казибріда слово для загальної презентації своїх підприємств та наявних пропозицій роботи було надано запрошеним роботодавцям. Закрив урочисту частину начальник управління економічного розвитку РДА Василь Маркович. У виступах кожного з учасників підкреслювалась важливість спільних дій всіх зацікавлених сторін для забезпечення ефективної професійної орієнтації молоді,  створення гідних умов праці та, відповідно, забезпечення зайнятості місцевого населення на території своєї держави. Окремим словом привітав учасників зібрання із закликом “Жити та працювати в Україні” голова спілки лісозаготівельних та деревообробних підприємств Міжгірського району Андрій Попович, котрий, до речі, до цього разом з менеджером із ЗЕД ТОВ “Іролі” Іриною Ткач отримали відзнаки обласної служби зайнятості за вагомий особистий вклад у розв’язання проблем зайнятості району.

В ході проведення заходу представники роботодавців мали можливість безпосередньо поспілкуватись з шукачами роботи, учнівською та студентською молоддю, надати інформаційні матеріали, продемонструвати відеопрезентації свого виробництва та зразки продукції, що виробляються підприємствами.

Одночасно для майбутніх випускників шкіл було проведено презентацію Міжгірського професійного ліцею, ознайомлено з переліком професій, за якими проводиться навчання в закладі, проведено екскурсію по навчальних майстернях та майстер-класи за кількома професіями. Спеціалістами центру зайнятості для молоді та шукачів роботи було запропоновано пройти профдіагностичні тестування, надано консультації щодо складання резюме та відеорезюме для найкращої презентації своїх знань та професійних якостей, продемонстровано найкращі зразки створених відеорезюме.

По закінченню заходу в професійному ліцеї, представником кадрової служби ТОВ “Гроклін Карпати” Тамарою Пономарьовою було проведено презентацію свого підприємства, особливостей виробництва та наявних вакансій ще для однієї групи безробітних  уже в центрі зайнятості.

Загалом форум залишив по собі позитивні враження у всіх учасників, котрі висловили впевненість, що регулярне проведення подібних широкомасштабних заходів позитивно впливатиме на вирішення проблем ринку праці регіону.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Міжгірського РЦЗ
О.Чепара

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: