На Іршавщині триває бурхлива боротьба за крісло директора у сільській школі

Нещодавно директор  Вільхівської ЗОШ залишив школу у зв’язку з виходом на пенсію. Все б нічого і обрали б нового директора, та щось пішло не так. Понад тиждень йде бурхливе обговорення навколо призначення на посаду директора Вільхівської ЗОШ. 

Було зібрано педколектив для того аби визначитись з тим, хто очолить школу.  На зборах було заявлено двох кандидатур. Хоча така процедура не передбачена законодавством, але її практикують, щоб почути колектив, хоч інколи це є лишнім,бо може здійснюватися тиск на членів колективу перед голосуванням. Як результат : 20 голосів за вчителя, яка веде гуртки та не є жителем села, і 14 голосів за вчителя з багаторічним стажем роботи, досвідом, і, головне, результатами роботи.

Результат голосування Вибір вчителів збурив громадськістю у Вільхівці ,і вони звернулися з вимогою до керівництва району не призначати директором людину без досвіду, яку просуваються на посаду представники певної політичної сили. Люди все бачать і розуміють суть подій, тим більше, що аргументів щодо справедливості такого призначення і в такий спосіб вони не почули жодних. Та як вважають що відбувся підкуп заради посади.

Найцікавішим у даній ситуаціє стало те,що здавалося б на простих чергових зборах педколективу були присутніми  заступник голови Іршавської районної ради та радник голови Іршавської районної ради, а на наступне  зібрання колективу завітала й  скандально відома голова освітянської комісії Іршавської районної ради. Зазначимо, що дане питання до повноважень комісії районної ради не входить, а є виключно у компетенції начальника відділу освіти Іршавської РДА.   Незрозуміло, для чого всі ці “добродії” вмішуються у навчальний процес, адже це не є сферою їхніх повноважень, та й проблем для вирішення депутатами у районі є купа, де можна проявити свою енергію та ентузіазм.
Чи потрібна політична складова у даних призначеннях?

Нагнітання такими візитами обстановки навколо рутинного питання звичайної сільської школи  загрожує нормальному початку навчального року у даній школі, про що заявили батьки.
Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: