На допомогу учасникам АТО

04.07.207 року фахівцями Мукачівського міського центру зайнятості була проведена виїзна акція в Мукачівському Державному Університеті для військовослужбовців учасників АТО, які закінчили навчання на курсах за фінансування міжнародних організацій за спеціальністю «Менеджмент безпеки бізнесу». На заході був присутній представник Громадської організації « Західного регіонального центру сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців» Василь Тимофійович Феценець. Інформує Z-Group посиляючись на сторінку ФБ Мукачівського міського центру зайнятості.

Представник Громадської організації Василь Феценець ознайомив присутніх з діяльністю Західного центру перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас, та запросив учасників на чергові безкоштовні курси за фінансування міжнародних організацій за спеціальністю «Менеджмент безпеки бізнесу» у серпні місяці. На навчання приймаються офіцери та контрактники, звільнені у запас в 2012-2016 роках, та сплановані до звільнення у 2017-2018 роках, що мають вислугу не менше 10 років, перевага надається учасникам АТО. Прийом документів проводиться в липні. Навчання буде проводитися у пообідній час. Випускники отримають свідоцтва державного зразка та міжнародні сертифікати

Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх про широкий спектр послуг, які надає служба зайнятості, пошук роботи, про сучасний ринок праці, актуальні вакансії ,професійну підготовку, перепідготовку.

Юрисконсульт Мукачівського центру зайнятості Алла Довбак надала вичерпні консультації про права та обов’язки безробітних , порядок виплати допомоги по безробіттю, основні положення Закону України «Про зайнятість населення» , консультації з питань дотримання норм чинного законодавства у сфері зайнятості та трудових відносин.

Всі присутні отримали вичерпні відповіді на свої запитання, інформаційні буклети.

На допомогу учасникам АТО

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: