“Міжгірщина – дивовижний край легенд” – обрано логотип та девіз

Верховинський край – природна перлина Карпат, що знана далеко за межами України. Неповторні краєвиди гірської місцевості магнітом манять до себе на відпочинок мандрівників з усіх-усюд, тим паче, що закарпатська глибинка впевнено взяла курс на розвиток туріндустрії. Звісно, аби бути більш відомим районом і популярним у туристичній галузі, необхідно дати  про себе знати інформаційно-рекламною продукцією.

Саме з цього приводу в лютому цього року районною владою був оголошений конкурс на кращий туристичний бренд Міжгірщини, а саме – логотип. Приємним фактом виявилося те, що взяти участь у цьому змагання охоче відгукнулося чимало осіб, у тому числі митці із-за меж району подали свої матеріали. Кожен представлений прискіпливо і ретельно вивчався створеною з ініціативи райдержадміністрації та райради комісією (співголови Василь Юрик і Іван Кость), у склад якої входили, зокрема, заслужений художник України, голова ГО спілки художників Міжгірщини “Кольори Карпат” Василь Шиндра, начальник відділу економічного розвитку і туризму Василь Маркович, фотомайстер Василь Фіцколинець, керівник туристичної фірми Володимир Петрище та інші. Щоб визначити ліпший з ліпших навіть було організовано і Інтернет-опитування, що свідчило про прозорість конкурсу-огляду.

Безумовно, кожна туристична емблема заслуговувала уваги, бо красномовно ілюструвала на свій смак різноманітне багатство, а можна сказати й велич Верховини. І все-таки на засіданні комісії минулого четверга, коли остаточно підбивався підсумок, пальму першості одностайно було віддано автору знаку з Ужгорода, 26-річному Ярославу Мячину, який працює в обласному центрі директором студії графічного дизайну “Бограч”. У його роботі найяскравіші у багатьох нюансах простежуються  комбінація зображувальних елементів-позначенень. Відзначено також і влучний девіз емблеми – “Міжгірщина – дивовижний край легенд”. Між іншим, за переможця, якого очікує відповідна грошова винагорода, переважна більшість голосувала і громадськість на Інтернет-сайті. В. о. голови РДА Василь Юрик на зібрані комісії підкреслив важливе значення логотипу, що буде у майбутньому вагомо сприяти розвитку туризму в нашому краї, себто популяризувати його всебічні принади.

 Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: