Містяни можуть оформити безконтактні “Картки мукачівця” в ЦНАПі

Документи на її отримання можна подати в Центрі надання адміністративних послуг Мукачівського міськвиконкому. Від учора в ЦНАПі працює представник “Ощадбанку”, який прийматиме документи. Наразі містяни отримують вже безконтактні картки. Картки старого взірця необхідно обміняти на нові. Картка мукачівця видається безкоштовно. Про це повідомляє Мукачівська міськрада.

Картка мукачівця – це сучасна соціальна банківська платіжна картка від Ощадбанку, оснащена безконтактним чипами. Картка підтримує додатки, пов’язані з наданням соціальної підтримки та інших сервісів. Іменна багатофункціональна електронна пластикова картка, яка одночасно є платіжною карткою.

Картка мукачівця випускається Ощадбанком на базі платіжних карток міжнародної платіжної системи MasterCard та підтримує функцію безконтактних платежів PayPass.

Картковий рахунок для Картки мукачівця відкривається в національній валюті.

Використання Картки мукачівця надає можливість отримувати повнофункціональні банківські послуги – отримувати на неї заробітну плату, пенсію, соціальні та інші виплати, здійснювати операції за картковим рахунком, а саме: отримувати готівку, сплачувати за товари і послуги безготівковим шляхом, користуватись кредитними коштами,  сучасними електронними банківськими сервісами – веб-банкінгом, мобільним банкінгом тощо.

На зворотному боці Картки мукачівця, крім стандартних даних для платіжних банківських карток, розміщуються також фотографія клієнта та штрих-код.

Безконтактна картка стане незамінною для містян при користуванні автобусами громадського транспорту. Так, на картці встановлено транспортний додаток, що дає можливість проїзду у міському пасажирському транспорті,  зарахування певної кількості поїздок.  На неї здійснюватиметься зарахування певної кількості пільгових поїздок на конкретний період часу для пільгових категорій населення. Саме завдяки Картці мукачівця пільговики зможуть безкоштовно користуватися послугами громадського транспорту.

Також власники картки отримують знижки в розмірі 40% на відвідування замку “Паланок”, 20% на відвідування Мукачівського драматичного театру та 3% придбання ліків в “Соціальній аптеці”.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: