Медичний центр Віктора Петрова “PREVENTION”

Я не беруся лікувати всі хвороби, та не обіцяю неможливого. Лікую людину, а не хворобу. Гарантую Вам дотримання принципів лікарської етики та конфіденційність отриманої інформації, а також намагаюся, щоб відвідування лікаря проходило для Вас в максимально комфортній, доброзичливій обстановці та в зручний для Вас час.

На прийомі у лікаря інфекціоніста, ви зможете скористатися послугами тестування на гепатити, гелікобактерну інфекцію, різні вірусні інфекції,бактеріальні інфекції не виходячи з кабінету. Вам буде надоно консультацію щодо вибору вакцини та найкращої схеми введення в кожному індивідуальному випадку. У разі хронічного захворювання, я спостерігатиму тривало за процесом Вашого видужування.

Сьогодні питання про профілактику інфекційних захворювань дуже широко обговорюється громадськістю в пресі, на телебаченні і, природно, в Інтернет-просторі. У всьому світі вакцинація вважається найефективнішим способом запобігання дуже небезпечних інфекцій. Це благо цивілізації, від якого відмовлятися безглуздо. На жаль, в основному, дискусії між прихильниками та противниками щеплень носять навколонауковий характер. Тоді як таке важливе питання, як захист людства від особливо небезпечних інфекційних захворювань, повинен вестися на медичному рівні, а кожен аргумент «за» чи «проти» бути підтверджений науковими фактами.

Які б суперечки навколо цієї теми не велися, вже сам факт того, що багато медичні фахівці, вік яких менше 50 років, не знають, що таке «залізні легені», а про опістотонус читали тільки в підручнику з інфекційних хвороб, говорить багато про що. Кількість зареєстрованих випадків хвороб, яким можна запобігти вакцинацією, сьогодні знаходиться на найнижчому рівні з коли-небудь зафіксованих – це теж факт. Дві провідні причини смерті дорослих від раку (печінки і шийки матки) сьогодні можна попередити за допомогою вакцин.

Шановні відвідувачі мого сайту, пацієнти, колеги та друзі! 

Для мене честь, ділитися з вами інформацією та допомогти Вам у ваших медичних запитаннях. Для тих, хто не знайомий зі мною, розкажу трошки про себе.

Народився 21 червня 1984 року в місті Мукачеві Закарпатської області. У 2003 році закінчив з відзнакою Берегівське медичне училище за фахом “лікувальна справа”. До цього, з 2001 року, під час навчання розпочав працювати в Мукачівській районній лікарні. З 2003 року по 2011 роки працював на різних посадах в Закарпатській обласні клінічній лікарні ім. Андрея Новака.

З 2003 до 2009 року навчався в Ужгородському національному університеті на медичному факультеті, який закінчив з відзнакою. Здобув другу вищу освіту «фізична та біомедична електроніка» в УжНУ(2006-2009 роки).

В 2009 році обраний заступником голови Закарпатського Відділення Товариства мікробіологів України ім. Виноградського.

З 2009 року розпочав роботу в Тячівській районній лікарні №1 лікарем-інтерном, в тому ж році вступив на мігістратуру в УжНУ за спеціальністю «інфекційні хвороби» на базі Обласної клінічної інфекційної лікарні в місті Ужгороді, яку успішно закінчив з відзнакою в 2011 році.

З 2011 року – аспірант кафедри мікробіології, вірусології, імунології з курсом інфекційних хвороб медичного факультету УжНУ.

З березня 2011 року працював завідувачем Кабінету інфекційних захворювань Ужгородської міської поліклініки, з 2012 року – міський інфекціоніст м. Ужгород.

В 2012 році отримав ліцензію на приватну медичну практику, відкрив приватний консультативний кабінет в місті Ужгороді на базі Ужгородської міської поліклініки.

Дворазовий степендіат Фонду Віктора Пінчука, Фонду Гісема, нагороджений грамотами мера міста Ужгорода, КМУ, переможець конкурсу кращий молодий науковець УжНУ.

Автор 45 наукових публікацій.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

  • ЄВГЕНІЯ

    ДОБРОГО ДНЯ, НАПИШУ КОРОТКО. ДЯКУЮ ВИ НАЙКРАЩІ, Я ДУМАЛА ШО ТАКИХ ЛІКАРІВ УЖЕ НЕМА. КЛІНІКУ Я ВИБРАЛА НАВМАННЯ, НО КОЛИ ТУДИ ПОТРАПИЛА НІ НА СЕКУНДУ НЕ ПОШКОДУВАЛА. ДО МОЄІ ДИТИНИ ВІДНЕСЛИСЬ ТАК НІБИ ЦЕ ІХНЄ ДИТЯ. ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: