Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Медична міграція: чому з України масово виїжджають лікарі

 Стрічка новин

Медична міграція: чому з України масово виїжджають лікарі

Медична міграція: чому з України масово виїжджають лікарі
27 Червня
13:50 2018

Так щиро і від самого серця слова клятви майбутнього лікаря говорили  студенти-медики, отримуючи дипломи… А я думала: ну, як вони цю клятву зможуть виконати? Міністерство охорони здоров’я фінансує 30% потреб онкохворих, 27% потреб хворих на сердцево-судинні хвороби… а приходити до лікарів будуть всі.

Вдивляючись у молоді натхненні обличчя, які ще горять жагою працювати та рятувати людей, я розумію, що дуже скоро чималу кількість з них ми в Україні не побачимо. Мало хто з них захоче працювати на мізерну зарплату в 3200 грн, не спати ночами, беручи на себе відповідальність за життя інших людей, чуючи звинувачення у корупції, відчуваючи зневагу та приниження з боку держави.

Ми щороку готуємо тисячі нових медичних кадрів, і вони щороку виїжджають за кордон до країн, які зацікавлені в українських медиках та створюють для них людські і сприятливі умови працевлаштування.

І ті, кого в нас обзивають хабарниками і корупціонерами, – там стають шанованими, провідними фахівцями.

За останні кілька років з України виїхало майже 70 тисяч медиків, у найближчі роки, за нашими прогнозами, виїде ще близько 50 тисяч. З тих, хто працює на первинній ланці – 60% медики пенсійного віку. Забезпечення медичним персоналом, наприклад, у Луганській, Донецькій областях складає ледь 50-60% від потреби…

Моя мета – привести до влади людей, націлених на відродження країни, – науковців, галузевих фахівців, молодих талановитих менеджерів, ефективних управлінців. Досить політики, треба рятувати країну та робити реальні справи, щоб наші діти не шукали свого щастя і достатку за морями і океанами…

Ольга БОГОМОЛЕЦЬ

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про автора

Admin

Admin

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Стрічка новин

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: