Китай заборонив ICO

Схоже, настала нова ера для ICO в Китаї. SEC США раніше випускала офіційні попередження про ризики ICO, відомих як «продажу токенов». Але уряд Китаю має намір перевершити зусилля SEC заради реалізації строго регулювання методу збору коштів.

У повідомленні комітету, очолюваного центральним банком Китаю, міститься оголошення про негайну заборону ICO-фінансування, яке «серйозно порушило економічний і фінансовий порядок в країні».

Сайт фінансових новин Caixin повідомляє, що комітет підготував список з 60 бірж, які підлягають перевірці та звіту. У той же час в Китаї будуть заморожені ICO.

ICO – спосіб залучення фінансування шляхом створення і продажу інвесторам нових криптографічних токенов – зазвичай на основі ефіріум. Але такий вид фінансування підштовхнув багатьох регуляторів до аналогії з цінними паперами, при цьому залишилося відкритим питання, чи будуть фінансові регулятори прагнути до регулювання цьому просторі.

Китайський комітет висловив стурбованість у зв’язку з тим, що деякі ICO є фінансові шахрайські структури і схеми «пірамід». Це перегукується з недавнім попередженням MAS Сінгапуру. Кредити онлайн на https://damvb.org/categ_163/.

«ICO уразливі в плані ризиків відмивання грошей і фінансування тероризму через анонімного характеру транзакцій і легкості, з якою великі суми грошей можуть бути зібрані за короткий проміжок часу», – заявив 1 серпня MAS, центральний банк Сінгапуру.

Не зовсім ясно, які саме компанії знаходяться в списку розслідування комітету, але вже дві найбільші в Китаї платформи – ICOage і ICO.info, які допомагають компаніям, які продають токени, увійти в контакт з покупцями, – призупинили свої послуги і припинили приймати нові проекти. Обидві заявили, що роблять це добровільно.

У всьому світі кількість кампаній ICO в цьому році значно зросла. Згідно з даними Goldman Sachs, в першій половині 2017 року загальна сума, отримана від продажу токенов, перевершила початкові інвестиційні витрати традиційних фірм венчурного капіталу.

На сьогоднішній день зібрані кошти від ICO перевищили $ 1,6 млрд.

Китай, який має одне з найактивніших біткоін спільнот в світі, став ключовою частиною ICO буму, – як з точки зору компаній, які торгують токенами, так і покупців, які їх розкуповують.

Державна медіа-компанія Xinhua повідомила в липні, що в першій половині року китайські компанії зібрали $ 383 млн. Від 105000 інвесторів.

Поки в США SEC не зробила настільки рішучих кроків, незважаючи на численні свої заяви, – так що тепер всі будуть рівнятися на Китай, щоб дізнатися, за допомогою яких механізмів можна управляти ICO, і чи всі типи ICO можна регулювати таким чином. Буде також цікаво дізнатися, який потенціал ICO і криптовалюта «пропадуть» через жорстких заходів, враховуючи важливу роль Китаю в цій області.

Давні спостерігачі і експерти напевно згадають 2013 рік, коли Китай заборонив біржі, дозволяючи людям купувати в біткоіни і інші монети тільки з використанням місцевої валюти юань. Тоді результатом стало величезне падіння цін btc, але вклади в юанях c тих пір в Китаї зміцнилися, як втім і сам біткоіни, недавно продемонстрував ціну в $ 5000 на деяких біржах.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: