Користь і потреба: настільні електричні плити

Не треба марнувати час, щоб переконати деякі категорії людей наскільки корисна річ – електроплита настільна. До таких відносяться громадяни, які час від часу ночують в автокемпінгу, чи живуть в гуртожитку. Вони переконались в життєвій необхідності переносного електроприладу і користуються ним з задоволенням. З насолодою відпочити на свіжому повітрі – на веранді чи мансарді – з щойно приготовленою чашкою чаю – утіха для осіб, які живуть за містом або мають там дачу.

Які різновиди електричних плит пропонує сучасний ринок

Портативні девайси дуже зручні в користуванні і прості в обслуговуванні. Настільна електрична плита не займе багато місця, для неї потрібна лише горизонтальна поверхня і змога під’єднати прилад до мережі. Існує декілька варіантів таких пристроїв, які відрізняються:

  • використанням спіральних трубчастих електронагрівачів;
  • обладнанням чавунними дисковими нагрівальними елементами;
  • наявністю покриття зі склокераміки.

Дві перші моделі з вище наведених мають суттєві переваги в плані того, що поламані електронагрівальні елементи можна легко замінити. Індукційні настільні електроплити витрачають менше електроенергії тому, що вони нагрівають безпосередньо дно посуду і досягають необхідної температури набагато швидше за інші моделі.

Зручні прилади можуть бути обладнаними регуляторами температури, таймерами, володіти функцією запам’ятовування алгоритму приготування різноманітних страв, мати нековзаючі ніжки. Деякі моделі електроплит не можна включити, коли на прилад не встановлено кухонний посуд.

Задовольняє вимоги пожежобезпеки робота автоматичного пристрою відімкнення девайсу при перепадах напруги в мережі.

Як вибрати електричну плиту

Порівнюючи моделі, необхідно визначити важливі параметри пристрою, які б відповідали уподобанням господині.

По-перше – це максимально можливий розмір плити, яка б добре вписалася в призначене для цього місце. Для досить маленької кухні краще вибрати прилад з однією конфоркою. Його не бажано розміщати поблизу водопровідного крана щоб на гарячу поверхню не долітали бризки води.

По-друге – необхідно визначитись з уподобань матеріалу поверхні: настільна електроплита може мати емальовану чи стальну нержавіючу поверхню, або ж – склокерамічну.

Третій параметр – це потужність конфорок (від 1000 Вт до 1500 Вт).

Для індукційних приладів особливими характеристиками є можливість регулювання температури (від 60 ˚С до 240 ˚С), а також блокування кнопок і наявність індикатора живлення. Максимальна потужність для деяких моделей індукційних електричних плит становить 1,8 кВт.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: