Кантор, В’ячеслав Володимирович

Пан Кантор з’явився на світ 8 вересня 1953 року  в столиці Російської Федерації, там же пройшло його дитинство і юність. У Москві вступив до Московського авіаційного інституту, який успішно закінчив у 1976 році.

Свою діяльність В’ячеслав Кантор інститутом молодий інженер не завершив, і в 1981 році захистив ступінь кандидата наук по автоматичним системам управління. Варто відзначити, що кандидатська робота була присвячена автоматизації в космічних розробках.

СТАНОВЛЕННЯ БІЗНЕСМЕНА

В’ячеслав Моше Кантор став на чолі Групи Акрон, яка на даний момент є одним з найбільших світових постачальників мінеральних добрив. Необхідно нагадати, що в даний час акції цього підприємства успішно торгуються на московській біржі. 1993 рік був ознаменований покупкою першого активу Групи Акрон ̶ державне російське підприємство з виробництва азотних добрив (яке при Радянському Союзі називалося «Азот»).

СІМЕЙНЕ ЖИТТЯ

В’ячеслав Моше Кантор одружився на Ганні Кантор, від якої у нього чотири сини і одна дочка.

РОБОТА З ГРОМАДСЬКІСТЮ

У 2007 році пан Кантор став Президентом Європейського єврейського конгресу (ЄЕК). Також необхідно відзначити, що Кантора переобирали на цю посаду і в подальшому – в 2008 і в 2012 роках. Європейський єврейський конгрес, найбільша єврейська світська організація, яка займається представленням інтересів європейського єврейського співтовариства, стала дуже впливовим міжнародним співтовариством, яке на даний момент представляє інтереси 2,5 мільйона євреїв, які проживають в Євросоюзі.

УЧАСТЬ У ядерному нерозповсюдженню

Необхідно нагадати, що в 2007 році, В’ячеслав Кантор взяв участь у створенні «Міжнародного Люксембурзького форуму по запобіганню всесвітньої ядерної катастрофи». Це відома міжнаціональна неурядова організація, яка об’єднує найвідоміших світових експертів з ядерного нерозповсюдження, ядерним речовин і об’єктів. Пан Кантор зайняв пост президента цієї спільноти.

В’ячеслав Моше Кантор займається активною діяльністю по просуванню ідей толерантності в Євросоюзі. Нагадаємо, що в 2008 році він став засновником Європейської ради з толерантності і примирення (ЕСТП). Європейська рада з толерантності та примирення – це ще одна загальновизнана неурядова організація, під егідою якої працюють колишні президенти країн Євросоюзу, лауреати Нобелівської премії миру та інші відомі особистості, які були визнані за досягнення в сфері розкручування ідей толерантності та примирення.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: