Кабмін підтримав розширення меж території НПП “Синевир”

Уряд підтримав розширення меж території національного природного парку “Синевир”, що на Закарпатті. Відповідне рішення Кабінетом міністрів України було прийняте 27 вересня під час його засідання.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак переконаний, що ухвалення проекту Указу Президента України “Про зміну меж території національного природного парку “Синевир” сприятиме збереженню природи та біорізноманіття Українських Карпат.

За його словами, розширити територію національного природного парку “Синевир” вдалося шляхом включення до його складу 377,8 гектара землі державної власності у ДП “Міжгірське лісове господарство” на території Закарпатської області.

“Розширення природно заповідних територій – пріоритетне завдання Мінприроди. На сьогодні це один з дієвих кроків збереження унікальних природних багатств українських Карпат, які стали частиною об’єкту всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО “Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи”. Праліси та старовірові ліси мають важливе природоохоронне, наукове та рекреаційне значення і повинні бути під особливою охороною”, – пояснив Остап Семерак.

Міністр також відзначив, що прийняття указу сприятиме збереженню та збалансованому використанню єдиного природоохоронного комплексу в Українських Карпатах як частини європейської системи охорони природи та міжнародного екологічного коридору вздовж гірського хребта Карпат.

Нагадаємо, що відповідно до міжнародних і внутрішньодержавних зобов’язань Україна повинна збільшити площу природоохоронних територій до 15% від площі держави до кінця 2020 року.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: