Іршавська ОТГ серед вісімнадцяти ОТГ України, які отримають гранти

Учора стало відомо, що Іршавська ОТГ серед вісімнадцяти ОТГ України, які отримають гранти загальною сумою 2,2 млн гривень на впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності. Про це повідомляє Іршавська міська рада.

Отримання грантів стало можливе завдяки Програмі “U-LEAD з Європою” та проектів, що виконуються за дорученням уряду Німеччини.

Коментуючи результати проведеного конкурсу Іма Хренова-Шимкіна, заступник керівника проекту “Реформа в сфері енергоефективності України”, сказала: “Наша команда отримала і обробила 90 заявок від ОТГ на отримання грантів з підвищення енергетичної ефективності. Це вказує на велику зацікавленість громад України підвищувати свою спроможність керувати енергоресурсами. Спираючись на європейський досвід, ми можемо стверджувати, що цілком можливо зменшити витрати на енергоресурси у два рази в найближчий перспективі. І ми раді, що наш Проект допоможе ОТГ у цьому”.

Ініціатором та виконавцем грантової заявки став заступник міського голови Олександр Куртинець.

Іршавська об’єднана територіальна громада таким чином має змогу отримати можливість запровадження системи щоденного моніторингу споживання енергоносіїв бюджетних закладів громади.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: