Іршавська об’єднана територіальна громада розпочала розробку стратегії розвитку

У п’ятницю в приміщенні Іршавської міської ради пройшло засідання членів виконкому, депутатів та громадськості міста Іршава щодо початку Стратегічного планування Іршавської об’єднаної територіальної громади. Засідання розпочали Іршавський міський голова та виконавчий директор Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України Іван Іванович Ривтій, які наголосили на важливості стратегічного планування для економічного розвитку Іршавської ОТГ. Про це повідомляє Іршавська міська рада.

На початку засідання Іван Іванович за дорученням Виконавчої дирекції Асоціації міст України вручив Степану Бобику Почесну Грамоту Верховної Ради України.

Потім керівник міста представив робочу групу запрошених експертів у складі консультантів регіонального Офісу впровадження децентралізаційної реформи (проект Пульс) Закарпатського РВ АМУ Олега Лукші, Павла Рябоконя та радника з регіонального розвитку Закарпатського відокремленого підрозділу Установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” Миколи Сюська. Вони детально пояснили що таке стратегічне планування для громади та його перспективи. Привели багато прикладів на успішній і ефективній діяльності Тячівської та Вільховецької об’єднаних громад.

Учасники засідання були ознайомлені з методологією стратегічного планування із залученням зацікавлених сторін громади, обговорили План заходів з розроблення як проекту Стратегії, так і проекту Плану соціально-економічного розвитку Іршавської міської ОТГ на 2018-2020 роки, який є складовою частиною Плану реалізації Стратегії на період до 2026 року. Консультанти відповіли на численні запитання учасників засідання. Зокрема детально роз’яснили, що розробка Стратегічного планування дасть можливість доступу до фінансових ресурсів держаних фондів регіонального розвитку, міжнародних інвестиційних фондів.

Також на засіданні було вирішено розпочати розробку стратегічного плану та створення робочої групи з 30 чоловік, яка буде спільно з консультантами Агенції місцевого розвитку працювати над створенням стратегічного плану.

На завершення свого перебування в м. Іршава консультанти і експерти з м. Ужгород мали змогу ознайомитись з новими об’єктами рекреаційно-оздоровчої і туристичної сфер міста, які були зведені місцевими підприємцями за останні роки і формують як нове обличчя Іршави, так і новий сектор економіки Іршавської міської ОТГ.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: