Іршавчани звернулися до голови РДА щодо вирішення земельних питань

Сьогодні, 11 жовтня, мешканці міста Іршави звернулися до голови Іршавської районної державної адміністрації Олександра Горіна щодо вирішення земельних питань. На зустрічі громадяни підняли питання про надання їм допомоги у оформленні документів на земельні ділянки у приватну власність, які використовують для садівництва з 90-х років та про незаконне на їхню думку надання цих земельних ділянок, які знаходяться у урочищі Біля заправки ОККО на території Іршавської міської ради у власність іншим громадянам. Про це повідомляє Іршавська РДА.
Голова РДА дав відповіді на всі запитання, які цікавили присутніх, наголосив на тому, що відповідно до рішень, які були прийняті на зустрічі з громадянами 8 серпня районною адміністрацією направлено запит на адресу  Головного Управління Держгеокадастру у Закарпатській області, щоб ті в свою чергу надали інформацію, яким чином здійснювався розподіл земельних ділянок  у власність громадян, які не були користувачами  даних земельних ділянок та без відповідних погоджень із міською радою.
Станом на 11 жовтня відповіді на зазначений лист райдержадміністрація не отримувала. Оскільки думка Держгеокадастру є важливою для кінцевого вирішення даного питання та у подальшому впливатиме на прийняття рішень у використанні земельних ділянок, зміни їх цільового призначення, відповідності намірів забудови, райдержадміністрацією буде повторно направлено листа.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: