Ільничанки на фестивальному марафоні “Яскрава Країна”

Унікальну можливість – виступивши один раз, стати учасником одразу двох конкурсів і отримати оцінки та дипломи одразу від двох незалежних складів журі – не могла упустити студія “Ліра”. Виконавши всі умови згідно положення, студійці під керівництвом Ельвіри Петрівни та Степана Степановича Гавацко почали активну підготовку до фестивалю, тим паче, що й досвід минулорічної участі вже був. Відрадно, що за сприяння директора РБДТ Й.Ю.Мельник відділ освіти забезпечив дитячий колектив транспортом, що частково зняло фінансовий тягар з батьків.

Для вокалістів і вокальних колективів усіх вікових категорій ІV Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс національних культур та народної творчості “ЯСКРАВА КРАЇНА” Закарпаття – 2017″ та ІV Міжнародний конкурс-фестиваль “Скрыжаваннi. Miнск” проходив на сцені Ужгородського державного музичного училища ім. Д.Задора. Колективів було багато, тож усім треба було демонструвати свої найкращі якості, як вокальні, так артистичні.

Результати оголошувалися наступного дня на заключному гала-концерті в Закарпатському обласному державному українському музично-драматичному театрі, де й відбулося нагородження учасників. До останнього ні керівники, ні діти не знали, як оцінили їх виступи журі, все ж оптимістичні надії були, оскільки з великої кількості учасників ми втрапили до дванадцяти, (вокальний жанр) запрошених на гала-концерт.

Вокальний ансамбль “Ільничанка” Іршавського РБДТ порадував найбільше – обидва склади журі віддали їй перше місце і високу вербальну оцінку під час наради-обговорення за участі журі і керівників колективів. Наші солісти виступили наступним чином: семирічна Олександра Скальник – дипломант, а Аліна Ганчіч зайняла 2 місце.

Учасники ансамблю “Ільничаночка” Ільницької ДШМ, яким від 5 до 10 років, упевнено торують свій шлях до конкурсно-фестивальних висот. Діткам дуже подобається співати, бути на сцені, відчуватися артистами і вони дуже стараються виконати всі настанови своєї вчительки Ельвіри Петрівни. Тож вони виправдали її надії, впоравшись і й з дебютною піснею “Ми щасливі діти”.

«Ільничаночку» завжди гарно сприймають глядачі, інші конкурсанти, та найважливіше – журі. Тому високими 2-им і 3-ім місцями відповідно малята можуть пишатися, бо вони їх заслужили у чесній вокальній боротьбі.

Подяками відзначено також керівників (С.С.Гавацко та Е. П. Гавацко) за високі професійні досягнення, сумлінну працю і вагомий внесок у розвиток дитячої творчості.

Зібравшись на наступну репетицію, студійці проаналізують виступ, знову поринувши у приємну атмосферу “Яскравої країни”, якій кажуть не “Прощавай”, а “До наступної зустрічі!”.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: