Громадський активіст звертається до Президента України

Активіст і помічник народного депутата України Михайло Ловга звертається до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана? Міністра освіти та науки України Лілії Гриневич та активістів Закарпаття, як найшвидше  допомогти вирішити питання двозмінного навчання у Довжанській ЗОШ І-ІІІ ст. Про це він написав на своїй сторінці у соц. мережі “Facebook”.

“Закликаю всіх! Активістів, сільських голову й депутатський корпус, голів ради й адміністрації, депутатів району й області. Неважливо чия ініціатива, несуттєво хто більше прикладе зусиль, пофіг хто і в якій партії. Зробімо це консолідовано і в першу чергу для себе, для свого села, односельчан, дітей, учителів. Чи то буде будівля “Коледжу”, чи будівля “Тиси” чи добудова в школі – все рівно, але зробімо! Грош ціна нашій політичній активності, якщо ми не в змозі згуртуватись і вирішити питання, яке турбує кожного з нас вже довгий час.
Прошу адміністраторів спільноти “Довге” опублікувати.” – пише Михайло Ловга.


“У нашій Довжанській ЗОШ І-ІІІ ступенів, села Довге, Іршавського району, Закарпатської області надзвичайна ситуація, а саме двозмінне навчання. Вже десятеліттями тягнеться це проблемне питання, яке потребує нагального вирішення. Даний навчальний заклад є найбільшим у районі. У другій половині дня будуть навчатись понад 200 учнів. Батьки учнів, котрі займаються у другу зміну, хвилюються за своїх дітей, які наражаються щоденно на небезпеку, адже школярі повертаються із школи о 20 годині. Крім того, це суперечить чинному законодавству України, а саме, п.910 вимогам Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.088-01 (Санітарних правил), погоджено листом Міносвіти і науки України 05.06.2001 №1/12-145. Крім того, на рекомендації Міносвіти і науки України, лікарів, педагогів, психологів навчання у другу зміну шкідливе для фізичного і психологічного здоров’я дітей.

У зв’язку з вищенаведеним переконливо прошу:

а) якомога швидше втрутитися в ситуацію й вирішити питання двозмінного навчання на державному рівні в найкоротші строки.

б) дати доручення керівникам Закарпатської обласної державної та Іршавської районної адміністрацій створити комісію по вивченню й вирішення даного питання.” – йдеться у зверненні.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1456082974467571&set=a.536949779714233.1073741825.100001976485550&type=3&theater

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: