Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Громадський активіст звертається до Президента України

 Стрічка новин

Громадський активіст звертається до Президента України

Громадський активіст звертається до Президента України
04 Вересня
13:23 2017

Активіст і помічник народного депутата України Михайло Ловга звертається до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана? Міністра освіти та науки України Лілії Гриневич та активістів Закарпаття, як найшвидше  допомогти вирішити питання двозмінного навчання у Довжанській ЗОШ І-ІІІ ст. Про це він написав на своїй сторінці у соц. мережі “Facebook”.

“Закликаю всіх! Активістів, сільських голову й депутатський корпус, голів ради й адміністрації, депутатів району й області. Неважливо чия ініціатива, несуттєво хто більше прикладе зусиль, пофіг хто і в якій партії. Зробімо це консолідовано і в першу чергу для себе, для свого села, односельчан, дітей, учителів. Чи то буде будівля “Коледжу”, чи будівля “Тиси” чи добудова в школі – все рівно, але зробімо! Грош ціна нашій політичній активності, якщо ми не в змозі згуртуватись і вирішити питання, яке турбує кожного з нас вже довгий час.
Прошу адміністраторів спільноти “Довге” опублікувати.” – пише Михайло Ловга.


“У нашій Довжанській ЗОШ І-ІІІ ступенів, села Довге, Іршавського району, Закарпатської області надзвичайна ситуація, а саме двозмінне навчання. Вже десятеліттями тягнеться це проблемне питання, яке потребує нагального вирішення. Даний навчальний заклад є найбільшим у районі. У другій половині дня будуть навчатись понад 200 учнів. Батьки учнів, котрі займаються у другу зміну, хвилюються за своїх дітей, які наражаються щоденно на небезпеку, адже школярі повертаються із школи о 20 годині. Крім того, це суперечить чинному законодавству України, а саме, п.910 вимогам Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.088-01 (Санітарних правил), погоджено листом Міносвіти і науки України 05.06.2001 №1/12-145. Крім того, на рекомендації Міносвіти і науки України, лікарів, педагогів, психологів навчання у другу зміну шкідливе для фізичного і психологічного здоров’я дітей.

У зв’язку з вищенаведеним переконливо прошу:

а) якомога швидше втрутитися в ситуацію й вирішити питання двозмінного навчання на державному рівні в найкоротші строки.

б) дати доручення керівникам Закарпатської обласної державної та Іршавської районної адміністрацій створити комісію по вивченню й вирішення даного питання.” – йдеться у зверненні.

Закликаю всіх! Активістів, сільських голову й депутатський корпус, голів ради й адміністрації, депутатів району й област…

Опубліковано Михайлом Ловгою 3 вересня 2017 р.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про автора

Admin

Admin

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Стрічка новин

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: