Голова РДА проти кузні “БК”

У соцмережі Фейсбук розгорілась чимала дискусія. Проблема, яка викликала жваве обговорення – участь ковалів у 19-му ковальському фестивалі “Парк кованих фігур – 2017”. Точніше не самих ковалів, а на виставці будуть представлені їхні роботи. 
Житель Іршави Василь Галас розповідає, що іршавські ковалі проігнорували прохання голови РДА не брати участь у фестивалі, а натомість отримали нові проблеми.
“Всіх Іршавчан вітаю з тоталітаризмом.

Ми Всі чудово знаємо кузню “БК”, а якщо ще не знаєте, то саме ці хлопці виготовили і встановили в центрі Іршави, до речі за свій рахунок, герб Іршави.

Хлопці багато де приймають участь в різних соціальних проектах. І от зараз також працюють над таким проектом.

Всьо б нічого. Но……..

Ім подзвонив п. Горін, назвав їх сепаратистами, і наказав не приймати участь в даному заході. Коли хлопці його проігнорували натравив на них СБУ. І вони вимушені були відкликати пересилку з Нової пошти. Висновки кожен зробить сам…..

Р.S пане Горін йшли б ви до себе додому вчити всіх патріотизму!! А у нас пів Закарпаття в Росії на заробітках – сепаратисти!!! Ми за єдину і сильну Україну. З Донецьком і Кримом. А Ви по ходу Донецьк вже відділили, значіть ви сам 

Р.S2. Вас коли цькували за вашу російську, я вважав це дурістю. А зараз вважаю, що слабо старались.

Замайтесь краще тим для чого вас сюди поставили – розвивайте економіку району, ремонтуйте дороги, створюйте робочі місця, налагоджуйте автобусне сполучення між селами. А не займайтеся полюванням на відьом.” – підсумував Василь Галас.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: