Голова Казначейства України Тетяна Слюз провела нараду в Міжгірській РДА

Минулої п’ятниці, 21 липня, з робочим візитом на Міжгірщині побувала Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз.

У залі засідань Міжгірської РДА вона провела нараду з керівництвом району, селищним, сільськими головами, керівниками та головними бухгалтерами розпорядників та одержувачів коштів Міжгірського району.

Під час наради одним з ключових питань стало обговорення переваг застосування та нові розширені функції системи дистанційного обслуговування розпорядників коштів через програмно-технічний комплекс “Клієнт Казначейства – Казначейство”. Дане питання є особливо важливим для гірського району Закарпаття.

Тетяна Слюз пояснила перспективи та переваги системи дистанційного обслуговування клієнтів з використанням засобів електронного цифрового підпису та сучасних інформаційних технологій, розповіла про особливості переходу на електронну подачу бюджетної і фінансової звітності розпорядників бюджетних коштів, про особливості обслуговування розпорядників коштів в установах банків.

Висвітлила питання ведення єдиного електронного рахунка для сплати податків.
Всі обговорювані питання викликали живий інтерес та прагнення до активної співпраці присутніх. Окрім того, Тетяна Слюз відповідала на питання учасників наради, в тому числі питання щодо казначейського обслуговування та відкриття рахунків Пенсійному фонду.

Голова Міжгірської районної державної адміністрації Василь Худинець щиро подякував Тетяні Слюз і підкреслив, що такі зустрічі сприяють активному і плідному процесу взаємодії та співпраці органів місцевого самоврядування та органів Казначейства, підкреслив обопільну користь та результативність подібних зустрічей.

Інформація веб-порталу ДКСУ

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: