«Healthy Challenge 2020»

«Healthy Challenge 2020» відкрив реєстрацію у програмі для закладів передвищої та професійно технічної освіти у різних регіонах України. Протягом трьох тижнів реалізуй активності у закладі або онлайн та позмагайся за міні-грант на суму 35 000 грн на розвиток здорового способу життя!

ОРГАНІЗАТОРИ ПИШУТЬ:

Якщо ти активна молода людина або викладач в училищі, технікумі або коледжі, і якщо ти прагнеш розвивати здоровий спосіб життя у своєму закладі, тоді ця можливість чекає на тебе!

Разом з адміністрацією твого закладу реєструй команду до участі у програмі «Healthy Challenge 2020» до 15 листопада 2020 року (включно) на сайті healthy-challenge.in.ua . Протягом трьох тижнів реалізуй активності у закладі або онлайн та позмагайся за міні-грант на суму 35 000 грн на розвиток здорового способу життя!

До участі запрошуються заклади фахової передвищої та професійно-технічної освіти у Закарпатській, Львівській, Волинській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях України.

В рамках програми протягом листопада-грудня 2020 року на заклади-учасники чекає цікаве випробування:

  • Заплануйте креативні та корисні активності з поширення здорового способу життя серед учнів/студентів та викладачів;
  • За три тижні реалізуйте корисні активності у напрямках: психічного і фізичного здоров’я, а також профілактики інфекційних хвороб;
  • Отримайте шанс виграти міні-гранти для закладу та інші корисні призи!

За результатами три найактивніші команди отримають міні-гранти у розмірі 35000 грн кожен, які підуть на розвиток здорового способу життя в закладі (облаштування спортивно-оздоровлювальних просторів, закупівля спортивного обладнання, освітні матеріали тощо).

Всеукраїнська програма «Healthy Challenge» реалізується Центром «Розвиток КСВ» та UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення. Програма має на меті популяризувати здоровий спосіб життя серед молоді та вже залучила до активностей 20 закладів освіти та більше 15 000 молодих людей в різних регіонах України.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: