Етап Кубка світу з авіамодельного спорту пройшов в Міжгір’ї

Гудіння та рев авіаційних моторів на райцентрівському стадіоні  вихідними днями минулого тижня черговий раз дав всім знати про те, що в Міжгір’ї в черговий раз проходять змагання з авіамодельного спорту, а саме  Етап кубку світу з авіамоделювання серед дорослих та юніорів (повітряні бої кордових моделей F-2D).

Не залишили поза увагою проведення такого представницького, міжнародного авіамодельного шоу і пред-ставники районного центру зайнятості. В ці дні на райцентрівському стадіоні працював МЦПОм (мобільний центр професійної орієнтації модернізований) на базі автопричепу. Адже окрім фанатів своєї справи цього дня районний стадіон із задоволенням відвідували молодь, учнівська молодь, доросле населення, батьки з дітьми. Не часто випадає в такій глибинці побачити справжніх любителів своєї справи, асів, людей закоханих в небо, здатних підкоряти його та поспостерігати за фігурами вищого пілотажу знаних у всьому світі пілотів-авіамоделістів.

Метою участі центру зайнятості в проведенні такого заходу було надання допомоги у професійному самовизначенні молоді, формування усвідомленого підходу до вибору професії,і відповідальності за власне майбутнє, інформування про послуги служби зайнятості, перспективи працевлаштування на ринку праці нашого регіону, права та соціальні гарантії. Виховання патріотичних почуттів за свою Батьківщину

Міжгірщина вже декілька років підряд стає ареною авіамодельних змагань високого рангу. Як говорить Валерій Крамаренко – президент федерації авіамодельного спорту України, проведення подібних щорічних змагань не тільки введено в календарний графік змагань федерації авіамодельного спорту, а й доповнено кваліфікованим етапом кубка світу, це вже третій такий етап кубку світу в Міжгір’ї.

Не став винятком і цьогорічний заключний етап кубку світу, який зібрав в невеличкому районному центрі Закарпаття людей закоханих в свою улюблену справу, які представили не тільки нашу державу, а і такі держави як Австрію, Білорусію, Болгарію, Венгрію, Литву, Молдавію та Румунію. Всього на участь в змаганнях було заявлено 37 претендентів, серед яких були і неодноразові чемпіони світу та Європи. Результати цьогорічних змагань мали суттєвий впливали на визначення чемпіона світу, ним мав стати переможець змагань в Міжгір’ї .

Відрадно відмітити те, що тон всім цим змаганням на Міжгірщині задає фанатично відданий такому яскравому виду спорту – авіамоделізму вже понад 40 років , уродженець  селища Іванівків, що на Київщині, житель нашого райцентру Дорошенко Олександр Олександрович, якому до речі у вересні поточного року виповнилось 70 років.

Результати змагань протягом двох вихідних днів не забарились: чемпіоном світу, переможцем змагань в Міжгір’ї серед дорослих став Ілля Редюк (Україна), друге і третє місця розділили представники Литви Цізас Ваклавас та Андріус Растяніс.

Серед юніорів перше місця виборов Ілля Редюк (Україна), друге місце Маді Річард (Венгрія) та третє місце Павло Нехай (Білорусія).

Слід також відмітите те, що проведення саме у нашому верховинському краї змагань такого високого рівня – це виключно заслуга жителів нашого селища Олександра та Віталія Дорошенків та заснованої ними громадської організації “Міжгірський “Ікар”. Ось чого можна добитись, коли улюблене заняття є більше ніж хобі, стає справою всього життя.

Спеціалісти центру зайнятості бажають всім учасникам даного заходу, і в першу чергу молоді, людям які в даний час опинились без роботи повірити в себе, знайти своє покликання, місце в житті, а у випадку складності звертатись по допомогу в районний центр зайнятості.

В заході прийняло участь 175 осіб.

Баран Іван Іванович – начальник відділу активної підтримки безробітних Міжгірського районного центру зайнятості

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: