Двох школярів, які викрали ґаджети з торгового центру, знайденно

На Виноградівщині два школяри викрали два планшети, три мобільні телефони та смарт-годинник.

Працівники поліції отримали повідомлення про крадіжку в одному з місцевих торгових центрів. Вони опитали можливих свідків злочину та перевірили наявні записи з камер відеоспостереження. У результаті – встановили особи причетних до крадіжки. Ними виявилися двоє місцевих школярів віком 11-ти та 14-ти років.

Про це повідомив Відділ комунікації поліції Закарпатської області

З хлопцями поспілкувалися дізнавачі поліції та неповнолітні розповіли про свій план, за яким діяли: переконавшись у відсутності свідків, до приходу продавця відділу, забрали з-під прилавку техніку та непомітно її винесли. Згодом деякі гаджети їм вдалося продати. Інші речові докази поліцейські вилучили, після проведення необхідних слідчих дій техніку буде передано власнику.

За фактом крадіжки відкрили кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України. Наразі з батьками та дітьми працюють ювенальні поліцейські.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: