До бюджету Пенсійного фонду за 8 місяців надійшло понад 20 млн грн власних коштів

Діяльність головного та підвідомчих управлінь Пенсійного фонду України в Закарпатській області протягом восьми місяців 2018 року спрямовувалась, у першу чергу,  на забезпечення стабільного фінансування та своєчасної виплати пенсій.

Надходження власних коштів до бюджету Пенсійного фонду (без врахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) за серпень становило 3,6 мільйонів гривень і у порівнянні з відповідним періодом 2017 року збільшилося на 16,1 відсотка.

Надходження власних коштів за 8 місяців цього року становлять 20,6 мільйонів гривень (за відповідний період минулого року – 16,5 мільйона гривень), що на 24,7 відсотка більше, ніж минулого року.

За серпень надходження єдиного внеску становили 245 мільйонів гривень (у порівнянні з минулим роком зросли на 24,8%).

Протягом 8 місяців надійшло єдиного внеску на суму 2125,7 мільйонів гривень (за 8 місяців 2017 року – 1628,1 мільйона гривень), що на 30,6 відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року.

Борг по страхових внесках до бюджету Пенсійного фонду за звітній період зменшився на 1,1 відсотка і становить 11,9 мільйонів гривень.

Станом на 1 серпня п.р. на обліку в територіальних управліннях Пенсійного фонду України перебувало 265,9 тисячі пенсіонерів та 10,6 тисячі пенсіонерів силових структур. Середня пенсійна виплата по області (без пенсіонерів силових структур) на зазначену дату становила 1987,48 гривень. Середня пенсійна виплата пенсіонерів силових структур становить 4000,23 гривень.

Із загальної чисельності одержувачів пенсій 45,7 тисячі – це працюючі пенсіонери, середній розмір пенсії яких – 2170,23 гривень.

Пенсію по втраті годувальника призначено 127 особам за 65 загиблими воїнами під час проведення АТО (середній розмір пенсії становить 3520,56 грн.) та 151 особі з інвалідністю, пов’язаною з участю в АТО (середній розмір пенсії – 5239,32 грн.).

Протягом восьми місяців цього року органами Фонду області призначено пенсії 5,63 тисячі громадянам, 8,59 тисячі пенсіонерам проведено перерахунки пенсій з урахуванням страхового стажу, набутого після призначення пенсії, встановлення надбавок та підвищень, працевлаштування/звільнення та інше (у тому числі 3,998 тисячі перерахунки пенсії відповідно до статті 42 Закону з урахуванням стажу, набутого після призначення пенсії).

Проведено продовження виплати пенсії по інвалідності та по втраті годувальника по 3,37 тисячі справах та взято на облік 460 пенсійних справ, прийнятих з інших регіонів України. Оформлено та направлено до Пенсійного фонду України 1633 формулярів про підтвердження страхового стажу, набутого заявниками на території України. Призначено 114 іноземні пенсії.

За І півріччя 2018 року встановлено 312 пенсій за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною».

Органи Пенсійного фонду області вживають заходи щодо захисту прав застрахованих осіб, боротьби з «тіньовою» зайнятістю. Так, за результатами спільних дій з органами Державної фіскальної служби, місцевими органами влади, соціальними партнерами з початку року, станом на 1 серпня цього року легалізовано 196 робочих місць, додатково отримано 234,5 млн. грн. від сплати єдиного соціального внеску. Кількість працівників, які отримують заробітну плату менше мінімальної, зменшилась на 3188 осіб, або на 23,3 відсотка, – інформують у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: