Дмитро Сенік: Перспективне співробітництво з канадськими партнерами

10 листопада відбулася онлайн-конференція «Перспективи співробітництва: Україна – Канада». Головною темою обговорення стала ідея розширення шляхів торговельно-економічного співробітництва, залучення інвестицій і технологій в українську економіку, встановлення дієвих партнерських зв’язків між компаніями двох країн.

Міністерство закордонних справ України повідомляє:

Відкриваючи конференцію, заступник міністра (CDTO) Дмитро Сенік відзначив: «Для переважної частини українського бізнесу регіон Західної Канади досі залишається terra incognita, але тут сконцентровані провідні канадські компанії, які працюють в енергетичній та нафто-газовій сферах, у секторах новітніх технологій та агропромисловості. Співробітництво з канадськими партнерами перспективне не лише в торгівлі, а й в інвестиціях, і ці напрями можуть принести суттєві вигоди національним виробникам».

Він додав, що важливим правовим інструментом розвитку торговельного співробітництва між Україною і Канадою залишається угода про вільну торгівлю, що діє з 2017 року. «Сьогодні ми орієнтуємо економічну дипломатію на тісну взаємодію з національним бізнесом для сприяння його виходу на зовнішні ринки. На відміну від багатьох інших іноземних ринків, українська продукція може швидко стати впізнаваною та завоювати свої ніші на ринках Канади завдяки українській громаді. Численні родинні та дружні зв’язки, українська культура та мова заклали надійний фундамент для розвитку торгівлі та інвестицій між Україною та Канадою» – підкреслив український дипломат.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: