#ДеньДосвіду 2020 – Міжнародний день осіб з інвалідністю

Щороку 3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день осіб з інвалідністю, який був встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року.

Цей день покликаний привернути увагу суспільства до проблем людей з особливими потребами, до захисту їхніх прав, гідності та благополуччя.

Громадська організація Доступно:UA має на меті нормалізацію сприйняття людей з інвалідністю, просування тренду архітектури доступності в Україні та мотивацію людей до активного життя:

«Вже 4 роки Доступно.UA поширює ідею доступності міського простору та повноцінне включення людей з інвалідністю у життя суспільства. Наша мета — показати, що люди, які пересуваються на інвалідному візку можуть жити і насолоджуватись життям на повну, гуляти містом, відвідувати різні заходи та заклади як і ті, хто ходить на своїх двох. Ми хочемо показати, куди варто і можна зайти, де можна посидіти скільки захочеш. А якщо не можна, то звернути увагу власника, а при потребі і громадськості на необхідність покращення ситуації. Ми хочемо змін на краще в області доступності.
Давайте творити ці зміни разом!»

У зв’язку з цим, Міністерство закордонних справ закликає усіх долучитися до ініціативи, обравши прийнятний для Вас сценарій та поділившись враженнями на своїх сторінках в соціальних мережах використовуючи хештег #ДеньДосвіду.

Увага кожного з нас до таких речей є значним внеском у зміну свідомості суспільства та формування більш цивілізованої та інклюзивної суспільної культури.

Деталі та умови акції за посиланням: https://dostupnoua.org/dend

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: