Бухгалтерські послуги від Сlever Сonsulting

Кожен власник малого, середнього чи великого бізнесу знає на скільки важливо правильно вести бухгалтерський облік. Якщо представники середнього чи великого бізнесу мають цілий штат бухгалтерів, то представники малого бізнесу зазвичай  користуються послугами приватного бухгалетра. Справа в тому, що допомога позаштатного спеціаліста замовляють для того, щоб заощадити на утриманні власного бухгалтерського відділу або отримати грамотну консультацію неупередженої стороннього особи. Чи існують підводні камені в цій послузі? Як зрозуміти, хто перед вами: справжній профі чи профан? Варто в цьому питанні розібратись і з’ясувати куди краще звертатись щоб отримати такого роду консультацію чи послугу.

Послуги приватного бухгалтера визнаються найбільш економічним і привабливим способом ведення бухгалтерії – до такого висновку приходить все більша кількість бізнесменів. Останнім часом відкрилося чимало організацій, які мають порівняно невеликий оборот коштів, та які докладають зусиль щоб мінімізувати свої витрати і обмежитися невеликим штатом. Для таких компаній послуги приватного бухгалтера або компаній, що надають такі послуги, стануть ідеальним варіантом.

У коло обов’язків приватного бухгалтера, незалежно від того, де він працює – на дому або в офісі, входить чітко окреслений спектр послуг.

Організація бухобліку з нуля

Виконується фахівцем при відкритті нової компанії. До завдань бухгалтера входить налагодження документообігу та обліку коштів організації з нуля.

Відновлення бухгалтерського обліку

Іноді власникам бізнесу доводиться тимчасово припиняти роботу своєї компанії. Такі паузи можуть бути як примусовими (за рішенням суду, через виявлені на підприємстві порушеня), так і добровільними (за рішенням власників, зважаючи на військові конфлікти, природні катаклізми та інші надзвичайні ситуації). Щоб відновити діяльність фірми в частині ведення бухобліку, і потрібні послуги приватного бухгалтера, чи компанії, яка такі послуги надає. Яскравим прикладом такої компанії є Сlever Сonsulting.

Регулярне ведення бухобліку

Найчастіше до послуг стороннього бухгалтера вдаються для заміни старого співробітника. В цьому випадку повинен прийти фахівець який максимально швидко розбереться з усіма тонкощами системи обліку конкретного підприємства і продовжить його роботу без простоїв та збоїв.

Ведення звітності (бухгалтерської і податкової), її своєчасна подача в державні органи.

Це один з головних обов’язків будь-якого бухгалтера – складання квартальних, піврічних і річних звітів і їх своєчасна здача в податкові органи, Пенсійний фонд, управління екології, статистики та ін. Зрив термінів загрожує серйозними штрафами.

Бухгалтерський і податковий аудит

Він має на увазі проведення незалежної перевірки того, в якому стані знаходиться бухгалтерська і податкова звітність фірми. Найчастіше такий контроль проводять незалежні аудиторські організації, які залучаються власниками компанії. Однак такі інспекції може провести і приватний бухгалтер-фрілансер.

Ведення кадрового обліку, нарахування зарплат і премій, складання графіка відпусток, зарахування в штат і звільнення, підписання трудових договорів. У цьому випадку приватний бухгалтер фактично бере на себе функції начальника відділу кадрів. Для малих підприємств, які мають невеликий штат працівників, це досить поширена практика.

Залежно від того, які форма власності і тип підприємницької діяльності компанії, бухгалтеру доведеться вести або повний бухгалтерський облік, або його спрощену версію. Перший варіант по праву вважається більш важким. Найчастіше за виконання таких обов’язків беруться тільки кваліфіковані та досвідчені фахівці.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: