Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Батьки скаржаться на відсутність підручників у школах міста

 Стрічка новин

Батьки скаржаться на відсутність підручників у школах міста

Батьки скаржаться на відсутність підручників у школах міста
19 Вересня
17:25 2017

Про факт відсутності підручників у школах міста Іршава, а в даному випадку ЗОШ №2 написав Василь Ревера у соцмережі “Facebook” – один з батьків. За його словами, у школі відсутні підручники для сьомого класу, а є тільки одна – російська мова.

“Думки шляхом до школи

На календарі 18 вересня. Навчальний процес в школах йде вже цілих 10 днів…..За ці 10 днів я не побачив ані в Фейсбуку ані де інде жодної згадки про ту катастрофічну ситуацію, яка склалася на данний час в школах, мінімум, району….Мова йде про підручники…так, саме про підручники. Батьки, чиї діти ходять до школи, напевно, вже зрозуміли, про що цей пост…..Правильно – підручників НЕМАЄ (від слова ВЗАГАЛІ). Було б смішно, якби не було так сумно – єдиний доступний підручник (у всякому випадку в 7 класі) – підручник з РОСІЙСЬКОЇ мови (мабуть – найважливіший предмет, якщо наш обласний та районний відділ освіти “героїчно” спромігся забезпечити хоча б один підручник з цієї “фундаментальної” дисципліни) Така ситуація, наскільки знаю, не тільки в моїй “альма матер” – Іршавській ЗОШ І-ІІІ ст №2 – а й по цілому району…Ні, звичайно я розумію – 21 століття, час продвинутих технологій, он в Японії взагалі підручників, кажуть, немає, сугубо навчальні планшети…Звичайно, я вдячний і міністерству освіти і Рай і ОблВНО, за те що вони влаштували нашим дітям “шматочок Японії”, але, на жаль, все ж ми не в Японії (вибачте, де ми зараз – називається по іншому). Що саме характерне – жоден із освітян, з яким я мав розмову, або моя дружина, або знайомий, жоден із працівників освіти не зміг сказати щось конкретне на питання “Де підручники, коли будуть, хто винний і що робить?” Мало того, знаю що на ці цілі гроші були виділені. Другий характерний факт – жоден із наших громадських діячів, активістів, депутатів не звернув на це увагу, хоча більшість про це знають…Не той формат? Піару не вийде? Дійсно – діти точно “дякую” не скажуть, батьки уваги не звернуть – дали той дали…На питання “де підручники” деякі освітяни (звичайно – неформально) відповідали – “Можете, то купіть собі”. Я то зможу, ще дехто зможе…..але є багато таких родин, які собі не те що планшет або ноутбук мають змогу купити (так, так, зараз діти роблять ДЗ по підручниках, завантажених в інтернеті, про якість ТАКОЇ освіти можете догадатися), але немають змоги купити саме необхідне до школи, а ці підручники і подавно….То що робити? Чому на даний час жоден із депутатів не звернув на це увагу? Не направив жодного запиту до відповідних посадових осіб стосовно цієї ситуації? Я розумію – підручники – не земельні питання чи ще щось інше, тут ані гешефту ані слави….але це питання є важливішим аніж питання піару чи ще чогось – це моє і ваше майбутнє….

З повагою

P.S. Надіюсь, цей пост не буде “криком в пустелі” і наші народні обранці, дехто з яких в розмові називають свій титул “районний депутат” через губу і не з меншою пихатістю чим “царь, просто царь”, звернуть на цю ситуацію свій “взор с Олімпа” і соблаговолять підняти (пардон) дупу і щось вирішити або прояснити…Дирекція шкіл – теж “молодці” – могли б і якісь загальні батьківські збори провести, на яких би розяснили, що, чому і коли…” – написав батько.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про автора

Admin

Admin

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Стрічка новин

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: