Автоматизація виробництва з програмним забезпеченням 1С

Автоматизація виробництва з програмним забезпеченням 1С

Автоматизація виробництва з програмним забезпеченням 1С Підприємство 8.3

Сучасне ведення будь-якого бізнесу вимагає використання ефективних інструментів, які б дозволили не тільки контролювати роботу, але і вести її облік. Саме тому програмний продукт 1С, має різні варіації і володіє великим функціоналом, став практично незамінним для організованої і автоматизованої роботи бухгалтерської служби, яка в свою чергу безпосередньо пов’язана з успішною і прибутковою роботою підприємництва.

Для малого бізнесу оптимальним рішенням автоматизації бізнесу вважається програма 1С Управління невеликою фірмою для України, в якій особливу увагу приділено функціоналу з планування та обліку виконання робіт, надання послуг, обліку виробничих операцій і завантаження ресурсів підприємства. Програма 1С Управління невеликою фірмою працює на технологічний платформі 1С Підприємство 8.3 та дозволяє вести оперативний облік. Для ведення бухгалтерського обліку передбачена можливість обміну даними з програмою 1С Бухгалтерія 8.3.

Для ведення торгового і складського обліку великою популярністю користується програма 1С Управління торгівлею для України, в інформаційній базі якої можна вести облік по декількох юридичних особах, використовуючи при цьому загальні довідники товарів і клієнтів. Дана програма дозволяє формувати звіти, як окремо по юридичній особі, так і по підприємству в цілому. Дана програма дає можливість включати або відключати необхідний функціонал, який необхідний для обліку роздрібної або дрібнооптової торгівлі.

Програмний продукт 1С Управління торговим підприємством для України включає в себе можливості програми 1С Бухгалтерія і 1С Управління торгівлею. Даний продукт наділений широким функціоналом, який дозволяє мати реальні показники діяльності бізнесу в твердій валюті, обчислювати собівартість продукції або послуг, детально планувати закупівлі та продажу, проводити моніторинг рентабельності підприємства, і, в цілому, ефективно організовувати робочий час. Дана програма дозволяє паралельно вести бухгалтерський і управлінський облік в різних валютах, що для великого бізнесу є незамінною ланкою в успішному веденні підприємницької діяльності.

Купити 1С програми ви зможете на сайті компанії НЕТСОФТ www.netsoft.com.ua

Обслуговування 1С програм які використовують типові(незмінені) конфігурації дуже просте. Адже програма сама підкаже коли з’явитися оновлення, завантажить та встановить оновлення автоматично.

Автоматизація виробництва з програмним забезпеченням 1С не тільки заощадить час бухгалтера і керівника, але і забезпечить реальну картину ведення будь-якого бізнесу.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: