35 курсантів-строковиків присягнули на вірність

В Навчальному центрі Морської охорони 35 курсантів-строковиків присягнули на вірність Україні

Майбутні молодші фахівці артилерійського, протичовневого та торпедного озброєння, радіолокаційних, гідроакустичних станцій та комплексів, енергетичних установок, навігаційних приладів та систем отримали первинні загальновійськові навички. Стройова, вогнева, фізична підготовка, військова дисципліна та вимоги Статутів стали для новоспечених моряків-прикордонників основою життєвого укладу на весь період строкової служби. А дехто, можливо, замислився й про справу всього життя.

Отримання зброї – один із священних ритуалів українського війська. Вчорашні школярі урочисто отримали символ довіри держави – зброю, якою вони захищатимуть її кордони, її незалежність, гідність і свободу!

«Зброя, яку сьогодні берете в руки, символізує довіру українського народу до прикордонників. Бажаю вам в подальшому виправдати довіру і з честю та гідністю виконувати свій обов’язок. Шанобливе ставлення до зброї, вміле володіння нею – славна традиція нашого воїнства. Захисники української землі усіх поколінь завжди берегли її та доглядали, бо добре усвідомлювали істину: воїн без зброї – не воїн!», – звернувся до молодих воїнів начальник Навчального центру Ілля Куценко.

Польовий вихід став першим своєрідним загартовуванням курсантів-строковиків. На полігоні вони відпрацювали навички, спрямовані на первинне формування досвіду у стрільбі зі стрілецької зброї і набуття практики у виконанні вогневих завдань. За підсумками занять молоде поповнення отримало загальну оцінку «добре».

«Враження суперові, тільки трішки глушило. Відчуття дуже цікаві, оскільки я вперше в житті стріляв з автомата», – поділився своїми емоціями строковик Андрій Драгой одразу після стрільб.

Як повідомляє Державна прикордонна служба – всі події відбувалися в умовах додаткових карантинних обмежень, та це лише додавало усвідомлення відповідальності, розуміння складності і витривалості.

Урочисто склавши присягу перед своїми товаришами і командирами молоде поповнення Морської охорони розпочинає шлях вивчення основ престижної професії морських прикордонників, і вже за кілька місяців, захисників морських кордонів зустрічатимуть їх екіпажі корабельно-катерного складу.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: