Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Закарпатські лісівники вийшли на акцію протесту

 Стрічка новин
Закарпатські лісівники вийшли на акцію протесту
Листопад 29
15:37 2017

Учора, 28 листопада, працівники ДП “Брустурянське ЛМГ”, “Мокрянське ЛМГ”, “Тячівське ЛГ” ДП «Великобичківське ЛМГ», ДП «Рахівське ЛДГ», ДП «Ясінянське ЛМГ» вийшли на мирний мітинг під свої РДА.

 

Протистувальники протистували під гаслами: “Вимагаємо відновити державне фінансування лісової галузі”, “Лісівники проти приватизації лісів”, під стінами своїх РДА зібралися працівники лісництв. Були присутні і представники профспілки, які також висловили протест проти схваленого Кабміном документу під назвою “Стратегія сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року”, адже вважають, що зміни можуть призвести до масового скорочення працівників.

Нагадаємо, що 15 листопада КМУ було затвердив “Стратегію сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року”.

Зазначимо, ця мирна акція протесту представників лісової галузі носила всеукраїнський характер та одночасно відбулася у різних містах та районах України перед адміністративними будівлями органів державної влади.

 

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: