Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Вимірювальні прилади Testo

 Стрічка новин
 • Суд Ужгорода взяв дівчину-водія Porsche під варту без права застави Вчора, 17 червня, Ужгородський суд взяв під варту і без права внесення застави 21-річну дівчину-водія Porsche Cayenne, яка вчинила ДТП з тяжкими наслідками. Про це повідомила прес-служба управління Нацполіціі Закарпатської області. Слідчий...
 • З’явилися фото жахливої ДТП з Porsche в Ужгороді У поліції Закарпаття розповіли подробиці страшної аварії, яка сталася в Ужгороді за участю Porsche Cayenne і Ford Focus. ДТП сталося вчора, 15 червня, приблизно о 19:15 в Ужгороді по вулиці Слов’янська. Встановлено,...
 • Допомога потерпівшому в ДТП Звертаємося до всіх небайдужих людей. Просимо фінансової допомоги для нашої колеги Медвецької Любові Юрівни, в якої син Медвецький Йосип Йосипович 1982 року народження, повертаючись додому із заробітків потрапив в жахливе...
 • 10 місць у Карпатах, де варто побувати цього року Карпати – це не тільки мальовничі гори, густі ліси, красиві природні ландшафти, але і м’який клімат у поєднанні з цілющими властивостями мінеральних джерел. Ми вибрали “десять точок” на карті Карпатського регіону,...
 • 5 закарпатських Instagram-блогерів, за якими варто спостерігати Цікаві, пізнавальні, надихаючі та творчі – Instagram-акаунти, за якими хочеться спостерігати, якими хочеться надихатися та пишатися, що такі круті люди живуть поряд з нами. Соціальна фотомережа Instagram — це цілий простір натхнення...
Вимірювальні прилади Testo
Березень 16
11:15 2018

Штаб-квартира всесвітньо відомого виробника контрольно-вимірювального обладнання Testo AG розташована в місті Ленцкірх (Шварцвальд, Німеччина). На поточний момент Testo Group об’єднує 30 дочірніх компаній і понад 80 офіційних дистриб’юторів на всіх п’яти континентах: в Європі, в країнах Азії (Японії, Китаї, Кореї), Північної Америки (Канада, США), Індії .

Спочатку носила назву Testoterm, компанія Testo була заснована в 1957 році колишніми фахівцями компанії з виробництва медичної техніки Atmos. Першою розробкою німецького концерну став цифровий медичний термометр.
Щорічно компанія інвестує близько 13% від свого обороту в НДДКР. Науково-дослідні та калібрувальні лабораторії Testo сертифіковані за стандартом DKD. Це дозволяє компанії розробляти та випускати прилади найвищого рівня. Інженерами Testo створено і запатентовано безліч інновацій. В цілому кількість патентів компанії перевищила 360. Testo AG має сертифікат DIN EN ISO 9001: 2008.

У лінійці продукції Testo AG є широкий вибір приладів для вимірювання температури. Всі вони повністю відповідають спеціалізованим вимогам харчового та фармацевтичного сектора, промислових підприємств і лабораторій, а також в сектора опалення, вентиляції, кондиціонування та холодильного обладнання. Центральне місце в цьому сегменті апаратури займають тепловізори. Тепловізор – це пристрій, який дозволяє безконтактно виміряти температуру об’єктів. Це наймогутніший засіб контролю температури. Тепловізор вловлює ІЧ-випромінювання і перетворює його в електричний сигнал, який потім виводиться на екран індикатора. Портативні тепловізори Testo ідеально поєднують в собі такі характеристики, як: чудову оптику з Німеччини, всесвітньо відома німецька якість, прекрасне дозвіл детектора, високу температурну чутливість.

Чітко структуроване і зрозуміле користувачу програмне забезпечення для ПК для аналізу термограмм і створення докладних звітів про проведені обстеження входить в комплект поставки всіх тепловізорів Testo AG.

Широке застосування портативні тепловізори Testo знаходять в сфері будівництва для проведення енергоаудиту будівель, виявлення будівельних дефектів, а також діагностики внутрішніх інженерних систем. Ці прилади дозволяють створювати деталізовані ІК-знімки, виробляти високоякісний аналіз термограмм і на основі отриманих даних формувати розгорнуті звіти.

Тепловізори Testo прекрасно підходять для превентивної діагностики електричних і точної механіки промислового обладнання, а також для моніторингу рівня заповнення герметичних резервуарів з рідинами.
Метод неруйнівного теплового контролю дозволить швидко і вчасно запобігти несправності обладнання і уникнути збоїв в роботі на об’єктах електроенергетики. Тому застосування тепловізійного обладнання Testo дозволяє скоротити потенційний ризик виникнення збоїв при виробництві електроенергії.

Термографія грає важливу роль в процесі виробництва, як при контролі, так і при підтвердженні належної якості продукції. Портативні тепловізори Testo, які можна замовити на сайті http://www.testo.kiev.ua/ дозволяють провести з використанням безконтактної технології ІК-вимірювання, тим самим забезпечуючи можливість діагностики безпосередньо в ході технологічних процесів.

Крім тепловізорів Testo AG пропонує вимірювальне обладнання в сфері вентиляції і кондиціонування повітря, якості продуктів харчування, будівельних технологій і контролю викидів забруднюючих речовин.

Роль правильно налаштованих і працюють без збоїв систем вентиляції та кондиціонування важко переоцінити. Регулярні вимірювання рівня комфорту і якості повітря всередині приміщень дозволяють налаштувати параметри клімату в приміщенні найбільш коректним чином, що, в свою чергу, скорочує випадки відсутності персоналу на робочому місці через хворобу. У лінійці обладнання Testo для цих цілей є:

 • вимірювальні прилади для моніторингу параметрів CO2,
 • зонди для вимірювання рівня теплового комфорту,
 • люксометри,
 • портативні шумоміри,
 • прилади для вимірювання індексу WBGT на робочих місцях,
 • компактні термоанемометри, тахометри і стробоскопи.

Інтуїтивна легкість вирішення найскладніших завдань з високою точністю – це найважливіше досягнення сучасних технологій. Цим параметрам ідеально відповідає обладнання Testo AG для моніторингу якості продуктів харчування. Прилади Testo для харчового сектора призначені для прямого контакту з харчовою продукцією та сертифіковані за програмою HACCP International. Вимірювальні рішення Testo надають можливість відстежити якість продукції, як в момент її надходження, так і в процесі приготування, зберігання і транспортування.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Стрічка новин

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: