Курс валют НБУ: USD: 26.23005 | EUR: 31.91672

Z-Group

Вимірювальні прилади Testo

 Стрічка новин
 • Відео: дорога Іршава – Ільниця Дорога між трасою Іршава – Ільниця, перебуває у надзвичайно поганому станні, – відео “Z-Group“. Коли будуть нормальні дороги? Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter....
 • Українці зможуть відвідувати Уругвай і Перу без віз Українські дипломати домовилися про безвізовий режим з двома країнами Південної Америки: Уругваєм і Перу. Радісну звістку повідомив директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев, інформує “PIK“. Під час зустрічей в...
 • Відео: пісня про Іршаву Іршавчанка Антоніта Горзов, записала пісню про Іршаву та виставила в соц. мережі. Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter....
 • На Закарпатті є навіть Великий Верх Хоча Великий верх є не найвищою точкою живописної Полонини Боржава – він все одно користується неабиякою популярністю. Серед безмежних простор мальовничих Карпат Закарпатської області розташована гора Великий Верх, висота якої...
 • Кожен українець через комуналку сплачує «данину» олігархам, – Віталій Скоцик Влада продовжує допомагати олігархам наживатися на українцях через драконівські тарифи на комуналку і корупційні схеми. Замість впровадження програм енергозбереження з держбюджету виділяють десятки мільярдів гривень на субсидії, які в кінцевому...
Вимірювальні прилади Testo
Березень 16
11:15 2018

Штаб-квартира всесвітньо відомого виробника контрольно-вимірювального обладнання Testo AG розташована в місті Ленцкірх (Шварцвальд, Німеччина). На поточний момент Testo Group об’єднує 30 дочірніх компаній і понад 80 офіційних дистриб’юторів на всіх п’яти континентах: в Європі, в країнах Азії (Японії, Китаї, Кореї), Північної Америки (Канада, США), Індії .

Спочатку носила назву Testoterm, компанія Testo була заснована в 1957 році колишніми фахівцями компанії з виробництва медичної техніки Atmos. Першою розробкою німецького концерну став цифровий медичний термометр.
Щорічно компанія інвестує близько 13% від свого обороту в НДДКР. Науково-дослідні та калібрувальні лабораторії Testo сертифіковані за стандартом DKD. Це дозволяє компанії розробляти та випускати прилади найвищого рівня. Інженерами Testo створено і запатентовано безліч інновацій. В цілому кількість патентів компанії перевищила 360. Testo AG має сертифікат DIN EN ISO 9001: 2008.

У лінійці продукції Testo AG є широкий вибір приладів для вимірювання температури. Всі вони повністю відповідають спеціалізованим вимогам харчового та фармацевтичного сектора, промислових підприємств і лабораторій, а також в сектора опалення, вентиляції, кондиціонування та холодильного обладнання. Центральне місце в цьому сегменті апаратури займають тепловізори. Тепловізор – це пристрій, який дозволяє безконтактно виміряти температуру об’єктів. Це наймогутніший засіб контролю температури. Тепловізор вловлює ІЧ-випромінювання і перетворює його в електричний сигнал, який потім виводиться на екран індикатора. Портативні тепловізори Testo ідеально поєднують в собі такі характеристики, як: чудову оптику з Німеччини, всесвітньо відома німецька якість, прекрасне дозвіл детектора, високу температурну чутливість.

Чітко структуроване і зрозуміле користувачу програмне забезпечення для ПК для аналізу термограмм і створення докладних звітів про проведені обстеження входить в комплект поставки всіх тепловізорів Testo AG.

Широке застосування портативні тепловізори Testo знаходять в сфері будівництва для проведення енергоаудиту будівель, виявлення будівельних дефектів, а також діагностики внутрішніх інженерних систем. Ці прилади дозволяють створювати деталізовані ІК-знімки, виробляти високоякісний аналіз термограмм і на основі отриманих даних формувати розгорнуті звіти.

Тепловізори Testo прекрасно підходять для превентивної діагностики електричних і точної механіки промислового обладнання, а також для моніторингу рівня заповнення герметичних резервуарів з рідинами.
Метод неруйнівного теплового контролю дозволить швидко і вчасно запобігти несправності обладнання і уникнути збоїв в роботі на об’єктах електроенергетики. Тому застосування тепловізійного обладнання Testo дозволяє скоротити потенційний ризик виникнення збоїв при виробництві електроенергії.

Термографія грає важливу роль в процесі виробництва, як при контролі, так і при підтвердженні належної якості продукції. Портативні тепловізори Testo, які можна замовити на сайті http://www.testo.kiev.ua/ дозволяють провести з використанням безконтактної технології ІК-вимірювання, тим самим забезпечуючи можливість діагностики безпосередньо в ході технологічних процесів.

Крім тепловізорів Testo AG пропонує вимірювальне обладнання в сфері вентиляції і кондиціонування повітря, якості продуктів харчування, будівельних технологій і контролю викидів забруднюючих речовин.

Роль правильно налаштованих і працюють без збоїв систем вентиляції та кондиціонування важко переоцінити. Регулярні вимірювання рівня комфорту і якості повітря всередині приміщень дозволяють налаштувати параметри клімату в приміщенні найбільш коректним чином, що, в свою чергу, скорочує випадки відсутності персоналу на робочому місці через хворобу. У лінійці обладнання Testo для цих цілей є:

 • вимірювальні прилади для моніторингу параметрів CO2,
 • зонди для вимірювання рівня теплового комфорту,
 • люксометри,
 • портативні шумоміри,
 • прилади для вимірювання індексу WBGT на робочих місцях,
 • компактні термоанемометри, тахометри і стробоскопи.

Інтуїтивна легкість вирішення найскладніших завдань з високою точністю – це найважливіше досягнення сучасних технологій. Цим параметрам ідеально відповідає обладнання Testo AG для моніторингу якості продуктів харчування. Прилади Testo для харчового сектора призначені для прямого контакту з харчовою продукцією та сертифіковані за програмою HACCP International. Вимірювальні рішення Testo надають можливість відстежити якість продукції, як в момент її надходження, так і в процесі приготування, зберігання і транспортування.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: