Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Відбулося засідання ІІ чергової сесії Іршавської міської ради VІІІ скликання

 Стрічка новин
  • Іван Попович потрапив у ДТП на Полтавщині У суботу, 22 вересня близько 14:00, в селі Ковтуни на трасі Київ – Харків, народний артист України Іван Поповчи потрапив у жахливу ДТП. Про це повідомили в поліції Полтавської області....
  • На Закарпатті знову перевірятимуть пасажирські автобуси Патрульна поліція Закарпаття спільно з іншими службами перевірила 1303 автобуси. Упродовж двох місяців закарпатські патрульні перевіряють транспортні засоби, призначені для перевезення пасажирів. А вже завтра стартує третій місяць Всеукраїнського комплексу...
  • У Джублику будують найбільший храм Закарпаття (Відео) Джублик – християнський центр на околиці села Нижнє Болотне, що на Іршавщині, – привертає увагу паломників з усіх куточків України та з-за кордону. Урочище Джублик унікальне тим, що 16 років...
  • Борги закарпатців за житлово-комунальні послуги За січень–липень 2018р. нарахування за житлово-комунальні послуги склали 1142,7 млн.грн. Населенням Закарпатської області сплачено 1039,1 млн.грн, включаючи погашення боргів попередніх періодів. Рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг по області склав 90,9%, що...
  • До бюджету Пенсійного фонду за 8 місяців надійшло понад 20 млн грн власних коштів Діяльність головного та підвідомчих управлінь Пенсійного фонду України в Закарпатській області протягом восьми місяців 2018 року спрямовувалась, у першу чергу,  на забезпечення стабільного фінансування та своєчасної виплати пенсій. Надходження власних...
Відбулося засідання ІІ чергової сесії Іршавської міської ради VІІІ скликання
Серпень 11
15:06 2017

Нещодавно, 8 серпня 2017 року відбулося засідання ІІ чергової сесії Іршавської міської ради VІІІ скликання. На порядок денний засідання виносилося, крім пункту “Різне”, 15 проектів рішень, які стосувалися діяльності підприємств міської комунальної власності, земельних питань, питань розвитку інфраструктури та благоустрою в місті, інших сфер міського господарювання. Про це повідомляє Іршавська міська рада.

Депутати заслухали доповідь головного бухгалтера про виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року та ухвалили видатки. В цілому бюджет виконаний на 110,3 %, перевиконання складає 757,6 тис. грн. Однак за останній місяць тривогу викликає значне зниження поступлень акцизу за реалізацію суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів, акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів. Зокрема за липень місяць цього року поступило 268393,19 тис. грн., так як за червень – 600089,74 тис. грн., травень – 812590,77 тис. грн., квітень – 529661,03 тис. грн., хоча  в місті не спостерігається зменшення об’ємів реалізації нафтопродуктів.

Депутатами також було прийнято рішення про встановлення комунальному підприємству по водопостачанню Іршавської міської ради тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, які попередньо були підтримані на виконавчому комітеті. Зокрема:
на послуги централізованого водопостачання:
–        для населення 7,09 грн. за куб. м.,
–        для бюджетних установ та інших споживачів 11,98 грн. за куб. м.
на послуги з централізованого водовідведення:
–        для населення 6,50 грн. за куб. м.,
–        для бюджетних установ та інших споживачів 9,03 грн. за куб. м.

Всього для населення – 13,59 грн. за куб. м., для бюджетних установ та інших споживачів – 21,01 грн. за куб. м.

В цьому плані необхідно відмітити що тарифи на водопостачання та водовідведення в місті Іршава і надалі залишаються одними з найнижчих в області. Наприклад: Ужгород – 18,72 грн. за куб. м., Свалява – 19,93 грн. куб. м., Великий Березний – 20,37 грн. куб. м., Тячів – 23,53 грн. куб. м.

Не менші дискусії визвали і земельні питання, особливо що стосувалося узгодження меж ділянок між жителями міста п. Марією та суміжником п. Вікторією, а також щодо надання земельної ділянки п. Івану В.  Після заслухання сторін депутатами було прийнято рішення повторно розглянути дане питання на засіданні земельної комісії з безпосереднім виїздом на місце для детального розгляду справи.

Також на сесії було розглянуто та прийнято рішення стосовно кадрових питань Іршавської міської ради. Депутатами було затверджено на посаду керуючого справами, секретаря виконавчого комітету міської радиМимрікова Володимира Федоровича.

Після внесених депутатами змін до статуту КП “Тепло-місто” у розділі, що стосується питання прийому на роботу нових керівників комунальних підприємств, за рішенням прийнятим на сесії це питання віднесено до компетенції міського голови.

Наприкінці сесії знову було порушено питання стосовну розподілу земель навколо Іршавської ОТГ. Голова роз’яснив депутатам що міськрада тримає це питання на жорсткому контролі. Було запропоновано, на що всі погодились,  зібрати позачергову сесію міської ради на яку запросити голів Іршавської РДА та районної ради.

 

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: