Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

В Ужгородському батальйоні Нацгвардії розпочався II-ий піврічний 2017 навчальний рік

 Стрічка новин
В Ужгородському батальйоні Нацгвардії розпочався II-ий піврічний 2017 навчальний рік
Липень 07
12:03 2017

4 липня у 4-му стрілецькому батальйоні 2 Галицької бригади Національної гвардії України, який дислокується в Ужгороді, розпочався II-ий піврічний 2017 навчальний рік, повідомляється на сайті Ужгородської міської ради.

Під час урочистого мітингу з цієї нагоди командир батальйону майор Олег Конопляник привітав особовий склад, зі словами підтримки, побажаннями звернулися заступник Ужгородського міського голови Ігор Фартушок, директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА Едуард Маляр, Голова спілки ветеранів Закарпатської області Михайло Куцкір та отець Олександр із Української православної церкви.

Навчання розпочалися з комплексних занять щодо дотримання заходів безпеки під час виконання завдань бойової служби. Для цього залучили:

  • старшого викладача-методиста УДСНС у Закарпатській області майора служби цивільного захисту Андрія Суботу, який  розповів про непередбачувані ситуації, їх ліквідацію та попередження;
  • старшого інспектора з обігу зброї у сфері дозвільної системи Ужгородського відділу поліції Михайла Бізілю, він поділився своїм практичним досвідом і наголосив на важливості дотримання заходів безпеки під час виконання завдань;
  • заступника командира 1 роти патрульної поліції Ужгорода та Мукачева капітана поліції Андрій Довбака та інспектора 1 роти лейтенанта поліції Ірину Бевз, які розповіли  про особливості виконання завдань з охорони громадського порядку;
  • інструкторів “Захисту Патріотів” Ігоря Холодила та Владислава Гайдука – провели практичні заняття з тактичної медицини;
  • практикуючого психолога, консультанта з Позитивної психотерапії, керівника центру “Спаси і сохрани”, члена Української спілки психотерапевтів, члена асоціації арт-терапевтів Закарпаття Марію Гичка-Сидор – допомогла відпрацювати встановлення симптомів негативного психоемоційного стану та надання першої психологічної допомоги.

“Обмін досвідом, є вкрай необхідним і важливим. Заручившись підтримкою спеціалістів із взаємодіючих структур, наші заняття наповнились новим змістом і виявились цікавими, навіть не озброєним оком, було помітно зворотній зв’язок військовослужбовців. Ми й надалі будемо практикувати залучення досвідчених колег, на подібні заняття”,  – коментує командир 4 батальйону 2 Галицької бригади майор Олег Конопляник.

Усім гвардійцям також надали пам’ятки про психоемоційні стани при надзвичайних ситуаціях.  

За підсумками занять усі військовослужбовці склали заліки з дотримання заходів безпеки під час виконання завдань військової служби.

Автор: молодший лейтенант Олександр Федчук,

Фото: старший лейтенант Василь Сулятицький

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: