Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

В Ужгороді покажуть виставу “Він – моя сестра”

 Стрічка новин
В Ужгороді покажуть виставу “Він – моя сестра”
Липень 28
10:06 2017

Віддати життя за друга неважко. Важко знайти друга, за якого б вартувало віддати життя. І як показує саме життя, ще важче передбачити, хто виявиться одним – Він чи Вона. Дружба між чоловіком і жінкою є однією із най молодих форм сексуальних відносин і наврядчи зможе змагатися з дружбою між чоловіками. Інформує Z-Group.

Але що означає міцна чоловіча дружба, якщо є чоловіки, для яких жіночність природна? Цей спектакль швидше руйнує стереотипи суспільства і заставляє людину задуматися. Адже вся яскравість, скандальність і часом епатажність можуть виявитися лише яскравою обгорткою, під якою виявиться глибокий сенс людських відносин.

На цей спектакль можна прийти після довгого трудового дня, щоб відпочити і розслабитися, адже це хороша і якісна комедія!. Але, якщо Ви хочете більшого, то Вам тим більше варто побачити цю виставу. Глибокий сенс, закладений автором і режисером у сукупності з блискучою грою акторів, змусить Вас задуматися над життєвою ситуацією, яка могла б, трапитися з Вами.

Вистава буде дивитися на одному диханні, змушуючи сміятися, співпереживати і співчувати. Чудова гра акторів, оригінальний сюжет, чудові костюми, яскравий грим, багато музики і танців. І в результаті – приємний післясмак після перегляду.

19 вересня 2017 р. о 19:00 – 20:30

Закарпатський обласний український музично-драматичний театр

вул. Л.Толстого,12, Ужгород, 88018

Фото з мережі.

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: