Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

В Мукачеві створять експертну комісію з розвитку культури та освіти (ВІДЕО)

 Стрічка новин
В Мукачеві створять експертну комісію з розвитку культури та освіти (ВІДЕО)
Липень 07
12:11 2017

На черговій сесії міськради, міський голова Андрій Балога дав протокольне доручення начальникам відділу культури та управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому створити постійно діючу експертну комісію з питань розвитку культури та освіти в місті. Пропозиції щодо персонального складу та положення про комісії буде винесено на чергове засідання міськради – повідомляється на сайті мукачівської міської ради.

Експерти з цих галузей, за участі громадськості розроблять перспективний план розвитку закладів на 5 років. Це крок до ефективної взаємодії влади та громадськості.

В Мукачеві створять експертну комісію з розвитку культури та освітиНа черговій сесії міськради міський голова Андрій Балога дав протокольне доручення начальникам відділу культури та управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому створити постійно діючу експертну комісію з питань розвитку культури та освіти в місті. Пропозиції щодо персонального складу та положення про комісії буде винесено на чергове засідання міськради .Експерти з цих галузей, за участі громадськості розроблять перспективний план розвитку закладів на 5 років. Це крок до ефективної взаємодії влади та громадськості.Мукачівська міськрада

Опубліковано Мукачівська міська рада 7 липня 2017 р.

Відео: “Мукачіська міська рада”

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: