Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

В Іршаві презентували книгу “Сілецькі історії”

 Стрічка новин
В Іршаві презентували книгу “Сілецькі історії”
Листопад 18
12:11 2017

Учора, 17 листопада, в приміщенні читальної зали Іршавської районної бібліотеки відбулася презентація книги Михайла Ломаги та Івана Сухана “Сілецькі історії”. Книжка вийшла за підтримки депутата Іршавської районної ради Сергія Лупака. Про це повідомляє Іршавська РДА.

Завітали на захід голова районної ради Віктор Симканинець, керівник апарату райдержадміністрації Олег Козенюк, Сілецький сільський голова Віктор Кузьма, запрошені, гості.

Під час презентації, автори ознайомили присутніх з історією написання книги та поділилися власними спогадами про село Сільце.

В написанні цієї книги закладений початок для дослідження історії Сільця. З неї дізнаємося про події, які відбувалися на території села протягом багатьох століть.   Вона написана емоційно, барвистою мовою, легко читається та вартісна для широкого загалу читачів і адресується всім, хто цікавиться історією рідного краю та життям своїх предків” – зазначив керівник проекту Сергій Лупак.

Презентація книги супроводжувалася виступами керівництва району, працівників районного Будинку культури та всіх хто долучився до виходу видання.

На завершення заходу, книгу “Сілецькі історії” автори подарували всім бажаючим.

Варто зазначити, що дане видання отримають у користування всі бібліотеки району.

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: