Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Укравтодор планує забезпечить стійкий зв’язок Закарпаття з іншими регіонами України

 Стрічка новин
Укравтодор планує забезпечить стійкий зв’язок Закарпаття з іншими регіонами України
Жовтень 14
14:21 2017

Державне агентство автомобільних доріг України планує побудувати автобан Львів-Будапешт (Угорщина). Про це сказано в повідомленні прес-служби Укравтодору, – інформує “1od.in.ua“.

“Державне агентство автомобільних доріг України має намір реалізувати проект нового автобану Львів-Будапешт через КПП “Дийда”. В рамках реалізації цього проекту Укравтодор спільно з Всесвітнім банком почали підготовку pre-feasibility study проекту будівництва (реконструкції) дороги І категорії Львів-Мукачево”, – сказано в повідомленні.

За інформацією прес-служби, новий автобан стане основною артерією для експорту українських товарів до країн Східної і Південної Європи і транзитним коридором міжнародної торгівлі через Україну з Білорусі та країн Прибалтики в країни Східної і Південної Європи, а також забезпечить стійкий зв’язок Закарпаття з іншими регіонами України.

“Нова автострада з’єднає Львів з угорським автобаном М-3 Будапешт-Ніредьгаза і стане головним автомобільним коридором між Україною та Угорщиною”, – додали в Укравтодорі.

Фото з мережі.

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: