Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

У Мукачеві відбулася зустріч з представниками громадських організацій

 Стрічка новин
У Мукачеві відбулася зустріч з представниками громадських організацій
Липень 07
12:20 2017

5 липня 2017 року, за ініціативи міського голови м. Мукачева Андрія Балоги, відбулася зустріч з представниками громадських організацій, які опікуються проблемами учасників бойових дій з числа воїнів-інтернаціоналістів, миротворчого контингенту та сучасних захисників нашої країни. Повідомляється на сайті Мукачівської міської ради.

Багато державних програм щодо соціального захисту даної категорії осіб не фінансуються, Андрій Балога пропонує внести зміни у програму “Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців” і передбачити видатки з міського бюджету на оздоровлення, ремонт житла та іншу соціальну підтримку для учасників бойових дій та їхніх сімей. Керівникам було запропоновано скласти списки членів своїх організацій, зазначивши їхній статус (інвалідність, члени родин загиблих, тощо) та визначивши, хто з них є найбільш соціально-незахищеним і якої саме підтримки потребує.

Після того, як ця інформація опрацюється фахівцями соціального захисту, будуть підготовлені зміни до програми і подані на розгляд депутатів Мукачівської міської ради. У ході зустрічі були також обговорені інші важливі питання щодо соціального захисту осіб. Зокрема, про надання субсидій, про фінансування за рахунок міського бюджету дороговартісного лікування, тощо. Було домовлено зустрітися іще раз, але вже за присутності представників комунального господарства та охорони здоров’я. Адже багато питань, які хвилюють учасників бойових дій, стосуються не лише соціальної сфери. Наступна зустріч відбудеться у понеділок 10 липня.

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: