Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

У Іршаві провели відкриту екскурсію містом

 Стрічка новин
Листопад 06
16:47 2017
У Іршаві вчора вдруге провели відкриту екскурсію містом.
Хоч й небагато людей прийшло, та й реклами ця подія немала багато, та все ж декілька іршавчан на неї завітали.
Вперше відкриту екскурсію по Іршаві провів в день міста Федір Шандор. Надалі заплановано, що всім охочим в першу неділю місяця розповідатиме про місто директор Іршавського краєзнавчого музею Андрій Андрійович Світлинець.
Ось що пишуть в мережі про вчорашню екскурсію:
Іршавчанин Ярослав Коваль: “Дехто їде в світ-поза-очі, щоб побачити щось цікаве, а дехто не хоче піднятись з дивана, щоб почути цікаве про своє місто. Цього року на день народження рідного міста, була проведена перша екскурсія в Іршаві для всіх бажаючих. Сьогодні ця акція відбулась вдруге.
Побачивши невелику об’яву ще вчора, я твердо вирішив відвідати екскурсію з дружиною.І хоч зацікавлених людей зібралось небагато, ті що прийшли не пошкудували.Адже екскурсоводом була одна з найцікавіших особистостей Іршавського району, директор Іршавського краєзнавчого музею Андрій Світлинець. Залишається тільки приємно дивуватись винятковим здібностям краєзнавця, історика,патріота рідного краю, патріота України і людини , яка надзвичайно любить свою роботу і якій присвятила своє життя. Було цікаво почути історію Іршави і відвідати іршавський краєзнавчий музей, який завдяки старанням свого патрона збагатився багатьма новими експонатами, яким вже затісно в існуючому приміщенні.Було замітно, з якою любов’ю пан Андрій бере в руки кожен експонат, про який розповідає-складається враження, що він любу річ впізнав би з зав’язаними очима наосліп. Думаю, що розповіді пана Андрія не залишать байдужими тих хто прийде наступного разу-вірю що ця хороша традиція продовжиться і пропоную, щоб до екскурсій долучались учні старших класів Іршавської і інших шкіл району-вийдуть чудові уроки краєзнавства.Іще раз дякую пану Андрій Світлинець за чудову екскурсію і бажаю йому успіхів в такій потрібній і корисній справі.”.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Стрічка новин

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: