Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Студенти-програмісти УжНУ – знову призери престижних міжнародних змагань

 Стрічка новин
Студенти-програмісти УжНУ – знову призери престижних міжнародних змагань
Липень 29
10:55 2017

У липні студенти Ужгородського національного університету вибороли призові місця на двох важливих міжнародних конкурсах. Так, команда УжНУ UzhNU_RingLabs_Kabans, у складі випускника математичного факультету Романа Мельника та студента 3-го курсу факультету інформаційних технологій, виборола ІІІ місце (ІV абсолютне) на Дванадцятій відкритій міжнародній студентській олімпіаді з програмування імені С.А. Лебедєва та В.М. Глушкова “KPI Open – 2017”.

У змаганні взяли участь 106 команд із 9 країн світу. Інша наша команда – UzhNU_Storm, у складі студентів факультету інформаційних технологій Владислава Єрмакова та Анатолія Потапчука, посіла 12 місце. Команда першокурсників UzhNU_Lekvar, до складу якої входять студенти факультету інформаційних технологій Михайло Пригара, Ігор Вовк та Петро Мелеганич, посіла друге місце серед команд, які брали участь у цьому престижному змаганні поза конкурсом.

Відзначимо також хорошу тренерську роботу випускника факультету інформаційних технологій Сергія Оришича. У той же час на міжнародному змаганні VK Cup – 2017 команда у складі студента 4-го курсу Романа Рубаненка та аспіранта 1-го року навчання Євгена Задорожнього виборола ІІІ місце. Побажаємо нашим командам успіхів у дальших змагальних баталіях!

Медіацентр УжНУ

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: