Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Розробники соцмережі “Ukrainians” оголосили про закриття проекту

 Стрічка новин
Розробники соцмережі “Ukrainians” оголосили про закриття проекту
Вересень 05
20:20 2017

Співзасновник української соціальної мережі “Ukrainians” на своїй сторінці у Facebook заявила про припинення роботи над проектом.

“Мене поставили перед фактом , що розробка української соціальної мережі припиняється.
Мені дуже шкода, і я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту”, – заявила Струмчінская.

За її словами, розробники відмовилися від роботи над проектом, а також передачі його іншій стороні.

“Ситуація така – мого голосу недостатньо щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту – керівництво компанії розробиків ( співзасновники мережі) відмовились не лише від самостійної розробки але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні, яка б змогла допомогти мені виконати Вам обіцяне”, – пояснила Струмчінская.

Привіт усім користувачам Ukrainians. Мене поставили перед фактом , що розробка української соціальної мережі припиняється. Мені дуже шкода, і я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту.Ситуація така – мого голосу недостатньо щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту – керівництво компанії розробиків ( співзасновники мережі) відмовились не лише від самостійної розробки але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні, яка б змогла допомогти мені виконати Вам обіцяне . Досягнуто було багато – і це насправді наш спільний успіх. Дякую Вам👉 Не помиляються лише ті, хто нічого не роблять.

Опубліковано Олександрою Струмчинською 4 вересня 2017 р.

 

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: