Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Рахівщині бути серцем Європи

 Стрічка новин
Рахівщині бути серцем Європи
Серпень 03
00:38 2017

Нещодавно голови Рахівської районної ради Василь Дан та Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба здійснили робочу поїздку у село Кваси із метою ознайомлення з ходом виконання ремонтних робіт на відрізку шляху автодороги «Мукачево-Рогатин». Про це повідомляють у Рахівській районній раді.

Голова райради Василь Дан, голова райдержадміністрації Павло Басараба, голова Квасівської сільської ради Василь Діміч та директор санаторію «Гірська Тиса» Микола Кірпа висловили вдячність дорожникам за оперативність при виконанні ремонтних робіт проїжджої частини в межах с.Лазещина – с.Кваси, що здійснюється за сучасною технологією із повною заміною асфальтового покриття, а також вручили символічні подарунки і подяки районної ради та райдержадміністрації.

Голова районної ради Василь Дан, звертаючись зі словами подяки до дорожників, наголосив на тому, що розбудова та капітальний ремонт доріг у нашому гірському краї підтверджують те, що Рахівщині бути серцем Європи.

«Значення доріг важко переоцінити у сучасному світі. Шляхи сполучення завжди були потужнім поштовхом розвитку місцевості, через яку вони пролягають. Будівництва нової дороги – це результат злагодженої співпраці, яка не тільки сприятиме місцевому туристичному розвитку, а й позитивно вплине на туристичний імідж району в цілому. Пожвавлення туристичного руху тягне за собою розвиток супутньої інфраструктури, а це – нові робочі місця та відрахування до районного та місцевого бюджетів» – відзначив Павло Басараба.

Керівники району від себе особисто та усіх мешканців Рахівщини висловили велику вдячність голові Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадію Геннадійовичу Москалю за підтримку у розбудові нашого гірського району, за постійну турботу та за сприяння у виділенні коштів для капітального ремонту автодороги «Мукачево-Рогатин» з так званого «дорожнього експерименту».

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: