Курс валют НБУ: USD: 27.63506 | EUR: 32.62596

Z-Group

Пройшла XI спартакіада людей з обмеженими фізичними можливостями “Повір у себе”

 Стрічка новин
Пройшла XI спартакіада людей з обмеженими фізичними можливостями “Повір у себе”
Грудень 05
10:09 2017

У неділю, 3 грудня, на базі Ільницької ЗОШ I-III ст. проведено XI районну спартакіаду людей з обмеженими фізичними можливостями “Повір у себе”.
Участь у заході прийняли голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова районної ради Віктор Симканинець, начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлізавета Яцканич, начальник сектору молоді та спорту Іршавської РДА Андрій Данканич, директор Закарпатського обласного центру “Інваспорт” Андрій Чегіль та інші.
Привітав учасників змагань голова райдержадміністрації Олександр Горін та побажав присутнім натхнення, результативної гри та чесної перемоги, а найголовніше – радості від спілкування.
У програму спартакіади було включено стрибки в довжину з місця, настільний теніс, шахи, шашки та кидання баскетбольного м`яча у кільце.
В результаті напружених змагань визначили переможців. Отже, результати були такими:             

Шахи

  • Михайло Ластівка  – перше місце с. Ільниця
  • Іван Матьола – друге місце м. Іршава
  • Сергій Гуленко – третє місце  м. Іршава

Настільний теніс (жінки)

  • Наталія Попович – перше місцес. Кобалевиця
  • Любов Матішинець – перше місце с. Білки
  • Ольга  Шевченко – друге місце с. Білки

Настільний теніс (чоловіки)

  • Петро Сак – перше місце с. Сільце
  • Іван Фенич – перше місце м. Іршава
  • Євгеній Митровці – друге місце с. Ільниця
  • Василь Палош – третє місце с. Ільниця

Настільний теніс (юнаки)

  • Василь Ціранко – перше місце с. Ільниця
  • Василь Порташ – друге місце м. Іршава
  • Сергій Станинець – третє місце м. Іршава

Шашки (чоловіки)

  • Петро Осійський – перше місце с. Довге
  • Василь Мудранинець – друге місце с. Ільниця
  • Іван Черничко – третє місце с. Луково

Шашки (жінки)

  • Надія Кривдик – перше місце с. Довге
  • Вікторія Андрішко – друге місце с. Ільниця
  • Олена Черничко –третє місце с. Луково

Стрибки в довжину з місця (юнаки)

  • Василь Олексій – перше місце м. Іршава
  • Василь Ціранко – друге місце с. Ільниця
  • Іван Черничко – третє місце с. Луково

Стрибки в довжину з місця (дівчата)

  • Тетяна Боднар – перше місце с. Дубрівка
  • Оксана Бровдій – друге місце с.Дубрівка
  • Мирослава Симканич – третє місце с. Луково

Кидання баскетбольного м`яча у кільце (юнаки)         

  • Василь Гіга – перше місце с. Ільниця
  • Сергій Станинець – друге місце м. Іршава
  • Ярослав Чедрик – третє місце м. Іршава

Кидання баскетбольного м`яча у кільце (дівчата)

  • Олена Черничко- перше місце с. Луково
  • Василина Зейкан – друге місце м. Іршава
  • Кіра Демчик – третє місце м. Іршава.
На завершення заходу переможців та призерів змагань нагородили грошовими преміями райдержадміністрації, кубками, медалями та грамотами Закарпатського обласного центру «Інваспорт», продуктовими наборами,які люб’язно надала «Блага вість».

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: