Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

На Закарпатті пройшов футбольний турнір на честь Андрія Гаваші

Стрічка новин
Серпень 17
15:14 2017

У третій ігровий день турніру на честь Андрія Гаваші, що проходить в Закарпатській області, сталося відразу три примітних події. І у всіх фігурували команди донецького клубу.

Почалося все ще вранці, під час змагань команд молодшої вікової категорії. Шахтар U-15 зустрічався з однолітками з румунської Чіксереди, і на 15-й хвилині після видалення суперника отримав чисельну перевагу. Скористалися ним українці сповна, забили гостям 10 м’ячів, але на 59-й хвилині арбітр дав румунам ще одну червону картку. В знак протесту іноземці покинули поле, матч так і не дограли.

А ось у вечірній сесії найстарша група гірницької академії була бита не менше жорстоко. У селі Кам’яниця Шахтар U-17 за всіма статтями програв одноліткам зі Львова – 1:5! При цьому галичани ще за рахунку 0:0 не реалізували пенальті, зате Назар Ткач порадував публіку покером.

Ну і наостанок варто відзначити другий гол на турнірі і в своїй донецької кар’єрі Богдана Вьюнника. 15-річний півзахисник, зі скандалом перейшов на днях з Динамо в Шахтар, відзначився за команду гірників U-16 в поєдинку зі Скелею U-17.

U-15

Група A (16 серпня)

ДЮСШ-15 (Київ) – Динамо (Київ) – 0:3

Голи: Попов, 2, Хріпчук, 35, Свистун, 70.

СДЮСШОР (Ужгород) – Бранденбург (Німеччина) – 1: 4

Турнірне становище: Бранденбург – 7 очок (3 матчі), Динамо – 7 (3), Спартакус – 3 (2), ДЮСШ-15 – 0 (2), СДЮСШОР – 0 (2).

Група B (16 серпня)

Чіксереда (Румунія) – Шахтар (Донецьк) – 0:10

Мункачі (Мукачеве) – ОК ім. І. Піддубного (Київ) – 2:3

Львів – Карпати (Львів) – 0:2

Голи: Котовенко, 49, автогол, Сидоров, 75.

Турнірне становище: Шахтар – 9 очок (3 матчі), Карпати – 9 (3), ОК ім.І.Піддубного – 6 (3), Львів – 3 (3), Чіксереда (Румунія) 0 (3), Мункачі – 0 (3).

U-17

Львів – Шахтар U-17 (Донецьк) – 5:1

Голи: Ткач, 10, 69, 71, 77, Хітрень, 29 – Буханевич, 12.

СДЮСШОР (Ужгород) – Спартакус (Угорщина) – 0:2

Турнірне становище: Львів – 6 очок (2 матчі), Шахтар U-17 – 6 (3), ДЮСШ-15 – 3 (2), Спартакус – 3 (3), СДЮСШОР U-17 – 0 (2).

Група B

Шахтар U-16 (Донецьк) – Скала (Моршин) – 3:0

Голи: Вьюнник, 15, Савченко, 18, Абдулаєв, 58.

Мункачі (Мукачево) – ОК ім. І. Піддубного (Київ) – 1:0

Гол: Тихненко, 44.

Турнірне становище: Шахтар U-16 – 9 очок (3 матчі), cкала – 3 (2), СДЮСШОР U-16 – 3 (2), Мункачі – 3 (2), ОК ім. І. Піддубного – 0 (3) .

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.