Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

На “дикому” боці Верке невдовзі з’явиться облаштована територія

 Стрічка новин
На “дикому” боці Верке невдовзі з’явиться облаштована територія
Листопад 07
14:48 2017
Будівельні роботи на “дикому боці” каналу Верке, що ведуться з літа 2015 року, поступово виходять на фінальний етап. Наразі на колись занедбаній ділянці, що виходила на задні двори Будинку дитячої творчості та сусідніх будівель, з’явилася масштабна підпірна стіна.
Вона, в свою чергу, триматиме велику терасу, насипану з будівельного сміття та завезеної землі. Тераса слугуватиме для відпочинку мешканців готелю, що будується по вулиці Мукачівській.
Наразі на місці розібраного старого будинку вже з’явився корпус майбутнього готелю, при якому передбачається також заклад харчування та облаштований підвал, який зберігся від попередньої будівлі.
Новий комплекс планується завершити наприкінці 2018 року. Таким чином на практично неосвоєному березі Верке з’явиться  перший осередок упорядкованої території, яка, в свою чергу, не зачепить майбутньої набережної – від підпірної стіни до річки залишається понад шість метрів, чого достатньо для прокладання тут пішохідної та велосипедної доріжок.

Варто нагадати, що ще весною 2015 року міська влада оголосила про збір пропозиції щодо облаштування наразі неприпустимо запущеної території вздовж Верке, однак про результати тих пропозицій наразі нічого не чути.

Олег Супруненко

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: