Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Кого в першу чергу МОЗ вижене з медицини. Ковтонюк розповів про зайвих лікарів

 Стрічка новин
Кого в першу чергу МОЗ вижене з медицини. Ковтонюк розповів про зайвих лікарів
Листопад 24
12:31 2017

Заступник міністра розповів про попередні розрахунки стосовно лікарів, які будуть вимушені піти з медицини. В першу чергу – пенсіонери та “огородники”.

“Ми не можемо точно це спрогнозувати, але є попередні розрахунки. Першими тут будуть лікарі пенсійного віку. Вони займають ставки, тому що лікарні сьогодні фінансуються виходячи з кількості ліжко-міст, а не реально наданих послуг. Тим, які пацієнтів фактично не лікують, доведеться вийти на пенсію”, — розповідає заступник міністра охорони здоров’я.

Нове в охороні здоров’я: Положення про обласний, міський кардіологічний центр

І тут треба відзначити, що переважна кількість сімейних лікарів, терапевтів та інших медичних працівників первинної медицини вже сьогодні пенсійного віку, або предпенсійного. Про це неодноразово розповіли, як представники МОЗ, так і представники Комітету з питань охорони здоров’я.

Але сьогодні в МОЗ змінили риторику. В Міністерстві заявляють, що все більше студентів вчаться саме на сімейних лікарів, в той же час, вузькоспеціалізовані лікарі нібито йдуть на курси та перекваліфіковуються в сімейних лікарів.

Описание клинических испытаний по применению нового метода лечения проявлений опиатного абстинентного синдрома. Пример №2

“Друга категорія людей – так звані “огородники”. Нещодавно мені розповіли історію про лікаря в сільській амбулаторії, який веде прийом лише годину на день, а решту часу вирощує на городі моркву. Тому що пацієнтів просто немає. Він отримує стабільну зарплатню в 3 тисячі гривень і в нього все гаразд. Такі лікарі також підуть, тому що їм самим це буде невигідно.

А було б цікаво, що за село з такими здоровими мешканцями, де лікар, навіть не фельдшер, має можливість більшість часу копирсатись в своєму городі. Але історія замовчує подробиці.

Фото з мережі.

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: