Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Іршавському історико-краєзнавчому музею – 10 років

 Стрічка новин
Іршавському історико-краєзнавчому музею – 10 років
Листопад 18
12:08 2017

У четвер, 16 листопада, в Іршавському будинку дитячої творчості відбулось святкування 10-ти річчя з дня створення краєзнавчого музею. На святкування завітали представники Іршавської міської ради, керівники гуртків районного будинку дитячої творчості, представники відділу освіти та відділу культури, колишній керівник відділу освіти при якому було створено музей Іван Попович, а для присутніх виступали вихованці будинку дитячої творчості. Про це повідомляє Іршавська міська рада.

Від міської ради Андрію Андрійовичу почесну грамоту вручи ли секретар міськради Михайло Рацин та заступник голови Олександр Куртинець.

Виступаючі у вітальному слові згадували історію та події які передували появі музею, згадували нині покійного першого директора та ініціатора створення краєзнавчого музею Василя Керечанина, бажали музею процвітання та подальшого розвитку завдяки нинішньому директору Андрію Андрійовичу Світлинцю.Всього музей налічує понад тисячу експонатів, які писвячені подіям як минувшини так і сучасності. Є стенди з фрагментами з розкопок, які проводились на території Іршавщини, історії ткацтва, гончарства, вузькоколійки, та чимало чого іншого.

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: