Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

“Ільничанка” побувала у гостях телевізійної програми “Ранок з М-Студіо” (Відео)

 Стрічка новин
“Ільничанка” побувала у гостях телевізійної програми “Ранок з М-Студіо” (Відео)
Грудень 11
10:52 2017

Вокальний ансамбль “Ільничанка” побував у гостях у Мукачівського телеканалу “М-Студіо”. Не можна сказати, що це було неочікувано, адже журналісти стежать за подіями нашого краю в тому числі і культурно-мистецькими не менше, ніж фахівці. Останні успіхи цього чудового дитячого колективу не могли пройти мимо їхньої уваги, тож Мукачівський телеканал спочатку навідався в гості до студії “ЛІРА”.

Телевізійників приємно вразили її приміщення з усім устаткуванням, студійці і керівники – Ельвіра Петрівна та Степан Степанович Гавацко. Звісно, їх усе цікавило: від створення студії і конкретно ансамблю “Ільничанка”, їх участі у конкурсно-фестивальній діяльності  до творчих планів колективу.

Педагоги й вихованці охоче давали інтерв’ю – розповідали про заняття, відносини між собою та роботу педагогів, ділилися своїми власними враженнями від репетицій в студії, участі у пісенних конкурсах, фестивалях. Хлопці й дівчата багато співали як ансамблево, так сольно. Репортаж можна буде побачити, тож з цікавістю це зробимо.

Тоді ж запросили дітей на прямий ефір до програми “Ранок з М-Студіо”. Усе відбувалося в прямому ефірі близько 15 хвилин. Ведуча Карина Ріган розпитувала про колектив, підбір репертуару, найвагоміші успіхи, людей, які підтримують юні таланти. Атмосфера в студії була приємною, відкритою, дівчата сяяли немов зірочки. Усі були задоволені бесідою, і під завісу “Ільничанка” заспівала пісню “Горе долом ходжу”.

Глушко В.І.

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: