Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Епідемія грипу та ГРІ на Закарпатті за тиждень: названо найвищий показник захворюваності

 Стрічка новин
Епідемія грипу та ГРІ на Закарпатті за тиждень: названо найвищий показник захворюваності
Листопад 29
13:41 2017

Про це йдеться у найновішому із щотижневих звітів Державної санітарно-епідеміологічної служби Закарпатської області.

За даними рутинного епіднагляду на минулому тижні спостереження інтенсивний показник захворюваності на грип та ГРІ в області становить 249,0 на 100 тисяч населення, що більше попереднього тижня на 6%. Захворіло 3 136 осіб, із них 69% діти віком до 17 років.

Найвищий показник захворюваності зареєстровано в м.Ужгород – 648,6 на 100 тисяч населення, найменший у Рахівському районі – 79,8. Інтенсивність епідемічної активності грипу та ГРІ в містах та районах області залишається на низькому рівні, захворюваність знаходиться нижче порогових рівнів.

Найчастіше хворіли та потребували медичної допомоги в умовах стаціонару діти віком до 14 років. Зросла кількість звернень за медичною допомогою з приводу респіраторних інфекцій серед дітей віком 5-14 років (на 20%).

У порівнянні з минулим тижнем сумарна кількість госпіталізованих осіб збільшилася на 23%. З метою лабораторного підтвердження діагнозу гострої респіраторної вірусної інфекції обстежена 41 особа із позитивним результатом у 15 випадках – підтверджена циркуляція сезонних збудників інфекції (РС-вірусів, аденовірусів та парагрипу).

За звітній тиждень щепилося проти грипу 223 особи, з початку сезону захворюваності вакциновано 1044 особи в т.ч. 340 дітей та 42 медичні працівники. Для щеплення використовуються всі актуальні для цього сезону вакцини: ІНФЛУВАК® (INFLUVAC®), ІНФЛУЕНЗА ВАКСІН, ДЖІСІ ФЛЮ / GC FLU, ВАКСІГРИП / VAXIGRIP.

Фото з мережі.

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: